Skocz do zawartości

Zmiany zbiorcze parametrów specyficznych w aukcjach trwajacych

Polecane posty

Witajcie, mam pytanie czy jesteście w stanie wprowadzić funkcjonalność aby w aukcjach trwających zbiorczo móc zmieniać parametry specyficzne dla kategorii związanych z obuwiem odzieżą lub innych, tak jak można zbiorczo zmieniać cennik w aukcjach trwających?

Jak również czy wiadomo coś na temat możliwości wystawiania ofert według nowego typu allegro, co i kiedy?

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ja szczerze mówiąc nie mogłem czekać dłużej bo allegro rozłączało mi wielowariantowości tak więc do uporządkowania atrybutów specyficznych na swoich aukcjach trwających użyłem systemu konkurencji.

 

Dnia 8.05.2019 o 10:32, Bartosz Rosa napisał:

Zmieni się najszybciej po wypuszczeniu wersji obsługującej nowe API, nad którą obecnie pracujemy (1.31).

:(:(:(:(:(

Link to postu
Dnia 19.06.2017 o 09:42, Bartosz Rosa napisał:

Funkcję tą mieliśmy zaplanowaną do realizacji na początku tego roku

Bartku, Allegro w odstępie kilku tygodni pododawało nam tyle atrybutów specyficznych, że obecnie załamałem ręce, nie jestem w stanie bez wsparcia Sello tego uporządkować, to są setki aukcji, które trzeba by poprawiać. Czekamy na wsparcie softwaerowe. Dodam, że Allegro dało możliwość więszym sklepom tworzenia i udostępniania atrybutów dla innych użytkowników Allegro, także spodziewam się w ciągu następnego roku nawału atrybutów do uzupełnienia, przynajmniej w temacie taniej eletkroniki.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Podbijam temat. Robi się gorąco. Wszystkie atrybuty specyficzne zostały wczoraj oznaczone jako wymagane czyli za chwilę Allegro mi nie wznowi aukcji:

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/zmiany-w-parametrach

Do tego stronka Allegro złużąca do uzupełniania atrybutów specyficznych nie radzi sobie i nie zapisuje ok 20% aukcji.

 

Sello ratuj.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...