Skocz do zawartości

Allegro kontroluje UOKiK - jak tak można ??

Polecane posty

  • 3 miesiące temu...

Wicie jaki jest problem? Jak zapłacą karę to doskonale wiedzą jak ją sobie zrekompensować...  >:( 

Lepszym dla nas wyjściem byłoby zakazać im mechanizmów jak "trafność" lub nakazać ujawnienie owych mechanizmów oraz kryteriów pozycjonowania - tak, żeby rywalizacja był jasna i uczciwa.

Link to postu

Wicie jaki jest problem? Jak zapłacą karę to doskonale wiedzą jak ją sobie zrekompensować...  >:( 

Lepszym dla nas wyjściem byłoby zakazać im mechanizmów jak "trafność" lub nakazać ujawnienie owych mechanizmów oraz kryteriów pozycjonowania - tak, żeby rywalizacja był jasna i uczciwa.

 

Nie wiem czy zauważyliście.

Do niedawna przeglądarka pamiętała ostatni wybór sposobu sortowania dopóki nie została wyłączona sesja. Teraz np po wejściu w produkt i wejściu w kategorię bezpośrednio z produktu zmienia się sortowanie na "trafność".

 

Pomijając to, że kur.ica mnie bierze, to idzie to w jednym kierunku - chcą być panem sytuacji w jak największym możliwym stopniu. Ciekawe czy pójdą dalej w upodabnianiu się do Amazona. Generalnie na Amazonie jest już normą, że pod byle pretekstem "ubijają" oferty z produktami które oni mają w swojej ofercie a nawet całkowicie wyrzucają z platformy sprzedawców którzy skutecznie z nimi konkurują.

Link to postu
  • 1 rok później...
Dnia 27.10.2017 o 11:31, Tomek - massur napisał:

Lepszym dla nas wyjściem byłoby zakazać im mechanizmów jak "trafność" lub nakazać ujawnienie owych mechanizmów oraz kryteriów pozycjonowania - tak, żeby rywalizacja był jasna i uczciwa.

Słuchajcie, jedną z prawideł trafności jest odpowiadanie na zapytania na 24 godziny. Jeśli się spóźnisz klops.

Zatem miałem kiedyś pomysł aby zrobić dodatek do MS Outlooka, który automatycznie odpowie na pytanie klienta (choćby uniwersalnym szablonem). Dodatek dlatego ze nie da się takiej akcji wykonać regułą, ponieważ tak jest mail skonstruowany ze tylko ręczna odpowiedź trafia do adresata. Zatem jeśli cie nie ma przy kompie (np przez weekend) no to....

Autoresponder_allegro_konfigurator2.png


Jeśli ktoś jest zainteresowany aby przynajmniej w tym stopniu nie dać plamy to zapraszam do kontaktu, lub odwiedzenie mojej web strony 

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...