Skocz do zawartości

Brak powiązania z towarem z Subiekta nexo

Polecane posty

Problem u nas występował po zmianie w Sello podłączenia do bazy NEXO "USTAWIENIA -> Zewnętrzny system sprzedaży". Odkryliśmy to dzisiaj gdyż przy okazji przejścia na nowy serwer pozmienialiśmy pracownikom loginy i hasła i musieliśmy dokonać zmian użytkowników do połączenia z Nexo i po tej operacji znowu zginęły połączenia towarów ...

 

po ponownym wykonaniu ponirzszgo polecenia wszystko wróciło do normy ;-):

 

update it__Item set it_Linked = 1 where it_Linked = 0 and it_ExternalItemId is not null

 

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • Bartosz Rosa zmienił tytuł na brak powiązania z towarem z Subiekta nexo
  • 1 miesiąc temu...
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Brak powiązania z towarem z Subiekta nexo
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Witam. Mam problem, jestem świeżo po migracji na nexo i zaimportowaniu danych z gt - w sello utworzyłem nową bazę, podłączyłem nexo i na próbę powiązałem 3 towary. Przy próbie wystawienia faktury pojawia się komunikat: Towar "***" nie jest powiązany z systemem sprzedaży. Zmiana nazwy w subiekcie powoduję zmianę nazwy towaru w sello? Zapytania z powyższych nic nie dały.

 

Link to postu

Komunikat o braku powiązania pojawia się dlatego, że towary umieszczone w transakcji są jednorazowe i to te jednorazowe pozycje w transakcji nie mają powiązania z tymi kartotekowymi. Trzeba je podmienić w już istniejących transakcjach, albo usunąć transakcje, najpierw powiązać aukcje z towarami kartotekowymi i dopiero wtedy pobrać transakcje - na pozycjach transakcji będą wtedy już poprawne towary kartotekowe i dokumenty będą się wystawiać.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...