Skocz do zawartości

Integracje z platformami sprzedaży

Polecane posty

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
15 godzin temu, maniootek • napisał:

Czy dobrze rozumiem? Allegro wprowadziło integrację z przewoźnikami i jeszcze do tego zrobiło obsługę przez swoje API? Nazwali to "Wysyłam z Allegro" i teraz Sello będzie to obsługiwać czyli będzie dało się nadawać wszystkimi przewoźnikami dodanymi do "Wysyłam z Allegro" ?

Zgadza się :). Część przewoźników Allegro obsługuje na swojej własnej umowie, wtedy wystarczy w Sello jedynie skonfigurować usługę i wysyłać paczki. Część przewoźników wymaga posiadania własnej umowy, którą należy skonfigurować w serwisie Wysyłam z Allegro i dalej używać z poziomu Sello tak jak poprzednie.

 

15 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Tylko, czy wysyłka aby nie jest ograniczona tylko do zamówień allegrowych?

Jest, bo tworzone paczki są w kontekście konta Allegro oraz zamówienia Allegro. Może się to zmieni, to już kwestia Allegro czy chce ugrać większy kawałek ciasta czy nie :).

Link to postu
23 minuty temu, maniootek • napisał:

To już nie musicie pisać integracji z kurierami bo Wysyłam z Allegro odwali całą robotę?

Jeśli usługa zda egzamin to jest to idealna sytuacja.

  • Jedno API do obsługi każdego kuriera
  • API wzorowane i obsługiwane już przez synchronizator Allegro
  • kontakt z supportem na o wiele większym poziomie niż kontakt z supportem firm kurierskich (z którymi mieliśmy styczność)
  • poprawki i sprawy związane z utrzymaniem współpracy z wieloma kurierami oddelegowane na zespół Allegro
  • automatyczna integracja z zamówieniami Allegro, niepotrzebne dodatkowe wysyłanie numerów przesyłek

Zdecydowanie lepiej mieć obsługę WzA niż nie mieć :). A czy będzie wystarczająca i przypadnie Wam do gustu to czas pokaże. W mojej ocenie jest to idealne dopełnienie handlu na Allegro, bo platforma zapewnia teraz wystawienie, sprzedaż i wysyłkę.

  • Lubię to 2
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...