Skocz do zawartości

Sello 1.25 - testy publiczne, błędy, sugestie

Polecane posty

Mam problem z wystawieniem nowej aukcji z Sello 1.25

Pojawia się taki komunikat

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

sections[1].items[1].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Prawdopodobnie błąd dotyczy opisu, gdyż udało mi się wystawić aukcję z samymi zdjęciami:) bez opisu.

Aukcje wystawiam z szablonu. Opis do szablonu pobierany jest z Towaru a w Towarze wstawiany z Subiekta. Do Subiekta opis był wklejany. Czy to może być problemem? czy jest jakiś inny powód tego błędu?

Proszę o pomoc.

 

Czy możesz przełączyć się na edytor uproszczony i wkleić kod, który się wyświetli (oczywiście chodzi o aukcję przygotowywaną z opisem)?

Link to postu

Mam problem z wystawieniem nowej aukcji z Sello 1.25

Pojawia się taki komunikat

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

sections[1].items[1].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Prawdopodobnie błąd dotyczy opisu, gdyż udało mi się wystawić aukcję z samymi zdjęciami:) bez opisu.

Aukcje wystawiam z szablonu. Opis do szablonu pobierany jest z Towaru a w Towarze wstawiany z Subiekta. Do Subiekta opis był wklejany. Czy to może być problemem? czy jest jakiś inny powód tego błędu?

Proszę o pomoc.

 

Czy możesz przełączyć się na edytor uproszczony i wkleić kod, który się wyświetli (oczywiście chodzi o aukcję przygotowywaną z opisem)?

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. po zaznaczeniu edytora uproszczonego mam  pojawia się tak opis:

 

---

ZDJECIE: 2

---

ZDJECIE: 1

 

**Rękawica kuchenna.**

 

- wykonana z silikonu z materiałową wstawką w górnej części

- w środku powleczona materiałem o pikowanej strukturze

- posiada pętelkę umożliwiającą jej powieszenie

- bardzo miękka

 

Link to postu
sections[1].items[1].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Prawdopodobnie błąd dotyczy opisu

 

Tak, pisałem o tym w informacjach o wersji. W drugiej sekcji opisu po prawej stronie jest jakiś problem. Najlepiej przełączyć na edytor uproszczony i zobaczyć czy nie ma tam dziwnych znaczników html, oraz czy nie występują np zagnieżdżone listy wypunktowane, lub zagnieżdzone elementy html, np <p> występujące w <h1>, pogrubienie itd.

 

Mam pytanie czy nowe sello "zaciągnie" nowe wersje opisów i przy ponownym wystawianiu będzie je powielał?

Na to również już odpowiedziałem w informacjach o wersji. Wiem, że tego jest dużo, ale warto przeczytać :).

tldr: tak, trzeba tylko ponownie pobrać pełne dane dla aukcji.

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. po zaznaczeniu edytora uproszczonego mam  pojawia się tak opis:

A po zapisaniu tego opisu (po przeklikaniu się przez edytor uproszczony) aukcja dalej nie chce się wysłać?

 

Link to postu

sections[1].items[1].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Prawdopodobnie błąd dotyczy opisu

 

Tak, pisałem o tym w informacjach o wersji. W drugiej sekcji opisu po prawej stronie jest jakiś problem. Najlepiej przełączyć na edytor uproszczony i zobaczyć czy nie ma tam dziwnych znaczników html, oraz czy nie występują np zagnieżdżone listy wypunktowane, lub zagnieżdzone elementy html, np <p> występujące w <h1>, pogrubienie itd.

 

Mam pytanie czy nowe sello "zaciągnie" nowe wersje opisów i przy ponownym wystawianiu będzie je powielał?

Na to również już odpowiedziałem w informacjach o wersji. Wiem, że tego jest dużo, ale warto przeczytać :).

tldr: tak, trzeba tylko ponownie pobrać pełne dane dla aukcji.

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. po zaznaczeniu edytora uproszczonego mam  pojawia się tak opis:

A po zapisaniu tego opisu (po przeklikaniu się przez edytor uproszczony) aukcja dalej nie chce się wysłać?

 

 

Ok, dzięki za info, przestudiowałem wszystko jeszcze raz. Problemem były gwiazdki, które widać w uproszczonym edytorze, a pochodzą zapewne od pogrubienia tekstu.

 

Aukcje już wystawiam:) śmigają aż miło:)

 

Praca z Sello to jednak sama radość:))

 

Pozdrawiam

 

Link to postu

Witam

Zainstalowałem nową wersję i niestety, ale nie pobiera informacji o GWARANCJI, ZWROTACH, ORAZ REKLAMACJACH.

Przygotowałem jedną aukcje na próbę i nie mogę wysłać na allegro, pojawia się komunikat o błędzie:

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

sections[0].items[0].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Wiem, e jest to wersja beta, ale myslałem, ze moge przygotować aukcje Smutny.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

 

A wcześniej miałeś te dane? W Becie nic się pod tym względem nie zmieniło.

 

Co do 'podzbioru' to wydaje mi się, że odpowiedź na takie zgłoszenie jest 2 posty wyżej. Przeczytaj i daj znać czy pomogło.

Link to postu

Witam

Zainstalowałem nową wersję i niestety, ale nie pobiera informacji o GWARANCJI, ZWROTACH, ORAZ REKLAMACJACH.

Przygotowałem jedną aukcje na próbę i nie mogę wysłać na allegro, pojawia się komunikat o błędzie:

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

sections[0].items[0].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Wiem, e jest to wersja beta, ale myslałem, ze moge przygotować aukcje Smutny.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

 

A wcześniej miałeś te dane? W Becie nic się pod tym względem nie zmieniło.

 

Co do 'podzbioru' to wydaje mi się, że odpowiedź na takie zgłoszenie jest 2 posty wyżej. Przeczytaj i daj znać czy pomogło.

 

Jeśli chodzi o podzbiór HTML to trzeba w opisie wybrać edytor uproszczony i sprawdzić czy nie ma "*" (gwiazdek). Tak było w moim przypadku. Usunięcie ich pomaga, można wystawić aukcje. Mam nadzieje że docelowo ten błąd zostanie poprawiony. Póki co usuwam ręcznie.

Link to postu

Wersja RTM będzie już usuwać zagnieżdżone pogrubienia/gwiazdki ** w nagłówkach/# ## oraz zagnieżdżone listy wypunktowane będzie konwertować do listy jednopoziomowej.

 

Będzie również wstawianie sekcji powyżej/poniżej aktualnej sekcji, poprawiony ctrl+a w edytorze uproszczonym.

Link to postu

1.W załączniku pokazałem, że nazwa szablonu kiedy jest dłuższa to ją dziwnie ucina. Cała nazwa w tym przypadku to OLAN Nowe opisy Allegro.

 

2. Przy dodawaniu 3 sekcji praktycznie kilkanaście razy z rzędu wyłożyło sello. Później udało mi się dodać kilka sekcji, po czym znowu zawieszka. Uprościłem sobie sprawę za pomocą edytora uproszczonego gdyż chciałem poprostu dodać kilka kolejnych sekcji ze zdjęciami.

 

3. Mam istniejące aukcje gdzie specjalnie usuwałem zdjęcia kiedy były jeszcze płatne, a reszta zdjęć była linkowana z serwera ftp. Jak mam teraz powielić te aukcjie stosując nowy szablon tak aby dociągnęło mi wszystkie zdjęcia które mam dopięte w przy towarze?

 

4. W szablonie dodałem 10 sekcji ze zdjęciami. Nie wszytskie towary mają 10 zdjęć. Można było by zrobić inteligentne usuwanie sekcji z samymi zdjęciami do którego nie ma zdjęcia. Aktualnie nie pozwala wystawić aukcji.

5aa37fc3d16f3_Obcita_nazwa_szablonu.png.a92441417f59be043fd2867357fd9193.png

Link to postu

Powyższe z nazwą szablonu potwierdzam, chowa się jego początek. Można "iść" do początku przez np "home", ale normalnie się ukrywa.

 

Inna sytuacja, po kolei działa to tak:

tworzę nową aukcję, w aukcji jest 1 zdjęcie (na podstawie szablonu w którym jest już kilka wstępnie przygotowanych sekcji, w tym sekcja dla jednego zdjęcia)

wybieram jedyne zdjęcie z aukcji, które wyświetla się w opisie, w sekcji zdjęcie

dodaję z dysku drugie zdjęcie, które nadpisuje mi zdjęcie w szablonie, a wg mnie nie powinno

w ed.upr. nadal widnieje tag ZDJĘCIE: 1 a wstawia się drugie w kolejności z zakładki ZDJĘCIA

 

Wygląda na to, że w przygotowanej aukcji sello liczy zdjęcia od tyłu, biorąc pod uwagę kolejność w zakładce ZDJĘCIA.

Link to postu

Jeżeli w opisie w subiekcie użyto html " " (albo niektóre spacje) sello pozostawia w ed.upr. jako " " zamiasta wstawiać odstęp (mowa o pogdlądzie kodu a nie o widoku opisu).

 

Czyli w kodzie html jest np.:

 

gra dla dzieci

zamiast

gra dla dzieci

 

W zasadzie nie wiem, czy to błąd, albo czy duży błąd... Taka twarda spacja może chyba czasem zaburzyć widok na aukcji. Jeżeli to było by do zmiany, to pewnie trzeba by zablokować ten kod...

 

Można go oczywiście usuwać ręcznie z podglądu, ale utrudnia to fakt, że w podglądzie kodu nie widać kursora...

 

 

W podlądzie kodu przydała by się opcja 'zawijaj tekst'.  ;D

Link to postu
1.W załączniku pokazałem, że nazwa szablonu kiedy jest dłuższa to ją dziwnie ucina. Cała nazwa w tym przypadku to OLAN Nowe opisy Allegro.

Stary problem, niestety nie diagnozowaliśmy go jeszcze.

 

2. Przy dodawaniu 3 sekcji praktycznie kilkanaście razy z rzędu wyłożyło sello. Później udało mi się dodać kilka sekcji, po czym znowu zawieszka. Uprościłem sobie sprawę za pomocą edytora uproszczonego gdyż chciałem poprostu dodać kilka kolejnych sekcji ze zdjęciami.

W którym dokładnie momencie to się dzieje? Przy naciśnięciu dodaj sekcję czy przy zmianie w sekcji/dodawaniu jakiegoś elementu? Sello się zamyka, zawiesza, edytor znika?

 

3. Mam istniejące aukcje gdzie specjalnie usuwałem zdjęcia kiedy były jeszcze płatne, a reszta zdjęć była linkowana z serwera ftp. Jak mam teraz powielić te aukcjie stosując nowy szablon tak aby dociągnęło mi wszystkie zdjęcia które mam dopięte w przy towarze?

Trzeba pobrać te zdjęcia i dodać je w towarach lub w aukcjach. O ewentualnym automacie pobierającym zdjęcia myślimy, ale na pewno nie do tej wersji 1.25.

 

4. W szablonie dodałem 10 sekcji ze zdjęciami. Nie wszytskie towary mają 10 zdjęć. Można było by zrobić inteligentne usuwanie sekcji z samymi zdjęciami do którego nie ma zdjęcia. Aktualnie nie pozwala wystawić aukcji.

Wiemy o tym i mamy to również w planach. Spróbujemy to zrealizować jeszcze w 1.25. Pytanie, czy potrzebujecie tutaj jakiejś konfiguracji, czy usuwać takie zdjęcia i w którym momencie? Można sobie wyobrazić kilka scenariuszy:

1. zdjęcia puste są usuwane z aukcji na etapie generowania aukcji z szablonu

2. zdjęcia puste są w aukcjach i nie da się ich wystawić - np w celu uzupełnienia ich przed wysłaniem

3. zdjęcia puste są usuwane w momencie wysyłania do Allegro.

 

wybieram jedyne zdjęcie z aukcji, które wyświetla się w opisie, w sekcji zdjęcie

dodaję z dysku drugie zdjęcie, które nadpisuje mi zdjęcie w szablonie, a wg mnie nie powinno

w ed.upr. nadal widnieje tag ZDJĘCIE: 1 a wstawia się drugie w kolejności z zakładki ZDJĘCIA

Przy dodawaniu zdjęć w trakcie tworzenia opisu mogą się faktycznie one obecnie pomieszać. Sugeruję najpierw dodać zdjęcia a potem dopiero wstawiać je do opisu. To też jest przewidziane do poprawki.

 

W zasadzie nie wiem, czy to błąd, albo czy duży błąd... Taka twarda spacja może chyba czasem zaburzyć widok na aukcji. Jeżeli to było by do zmiany, to pewnie trzeba by zablokować ten kod..

Jeśli będzie on sprawiał problem to dodamy usuwanie.

 

W podlądzie kodu przydała by się opcja 'zawijaj tekst'.  Duży uśmiech

Jeśli uproszczony edytor będzie się cieszył powodzeniem (a z tego co widzę jest przez Was używany, w sumie mi się w nim fajnie robi opis ;) ) to rozszerzymy jego możliwości.

Link to postu

2. Przy dodawaniu 3 sekcji praktycznie kilkanaście razy z rzędu wyłożyło sello. Później udało mi się dodać kilka sekcji, po czym znowu zawieszka. Uprościłem sobie sprawę za pomocą edytora uproszczonego gdyż chciałem poprostu dodać kilka kolejnych sekcji ze zdjęciami.

W którym dokładnie momencie to się dzieje? Przy naciśnięciu dodaj sekcję czy przy zmianie w sekcji/dodawaniu jakiegoś elementu? Sello się zamyka, zawiesza, edytor znika?

Dokładnie to w momencie kliknięcia dodaj sekcję. Dla odtworzenia przypadku robię to tak: Odpalam Sello, wchodzę w moduł auckje, szablony , dodaj nowy szablon, i klikam pokolei dodaj nową sekcję i zawsze za którymś razem Sello zamyka się wyświetlając błędy jak w załączniku. Dodatkowo przesyłam w zip-ie raporty z crasha.

 

3. Mam istniejące aukcje gdzie specjalnie usuwałem zdjęcia kiedy były jeszcze płatne, a reszta zdjęć była linkowana z serwera ftp. Jak mam teraz powielić te aukcjie stosując nowy szablon tak aby dociągnęło mi wszystkie zdjęcia które mam dopięte w przy towarze?

Trzeba pobrać te zdjęcia i dodać je w towarach lub w aukcjach. O ewentualnym automacie pobierającym zdjęcia myślimy, ale na pewno nie do tej wersji 1.25.

W jakim sensie pobrać? Jak wchodzę w towar to mam zdjęć 6, jak wchodzę w aukcje mam jedno zdjęcie. Jak mam uzupełnić zdjęcia w aukcji, jest do tego przycisk jakiś?

4. W szablonie dodałem 10 sekcji ze zdjęciami. Nie wszytskie towary mają 10 zdjęć. Można było by zrobić inteligentne usuwanie sekcji z samymi zdjęciami do którego nie ma zdjęcia. Aktualnie nie pozwala wystawić aukcji.

Wiemy o tym i mamy to również w planach. Spróbujemy to zrealizować jeszcze w 1.25. Pytanie, czy potrzebujecie tutaj jakiejś konfiguracji, czy usuwać takie zdjęcia i w którym momencie? Można sobie wyobrazić kilka scenariuszy:

1. zdjęcia puste są usuwane z aukcji na etapie generowania aukcji z szablonu

2. zdjęcia puste są w aukcjach i nie da się ich wystawić - np w celu uzupełnienia ich przed wysłaniem

3. zdjęcia puste są usuwane w momencie wysyłania do Allegro.

Wg. mnie opcja 1, albo pamiętając czas kiedy zajmowałem się projektowaniem oprogramowania, zorbiłbym do tego jakiś konfig i niech sobie użytkownik sam ustawia

5aa37fc3db1e1_Bdy_przy_dodawaniu_sekcji2.png.9066422e8582b3f903810ca6bf3ffe72.png

5aa37fc3e5605_Bdy_przy_dodawaniu_sekcji1.png.e125c0e8ca5457dd69b884866f51bb0d.png

ReportArchive1.zip

Link to postu

Czy Sello przy zamknięciu generuje pliki dmp (trzeba uruchomić Sello jako administrator)?

 

W jakim sensie pobrać? Jak wchodzę w towar to mam zdjęć 6, jak wchodzę w aukcje mam jedno zdjęcie. Jak mam uzupełnić zdjęcia w aukcji, jest do tego przycisk jakiś?

Jeśli aukcja jest generowana z szablonu to w szablonie należy zdefiniować ile i jakie zdjęcia z towaru mają trafić do aukcji na zakładce ZDJĘCIA.

 

Z poziomu aukcji można ponownie wybrać ten sam towar, wtedy Sello zapyta czy zmienić opis, cenę, zdjęcia, należy potwierdzić. Zdjęcia z towaru zostaną wstawione do aukcji. Dodatkowo trzeba wtedy ponownie zmienić opis (wybrać z szablonu opisu), bo domyślnie przy pobieraniu danych towaru jako opis aukcji jest wpisywany opis towaru.

 

1/Zdalny serwer zwrócił błąd:

sections[1].items[0].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

2/Zdalny serwer zwrócił błąd:

sections[2].items[1].url musi być podane (0x80004005)

 

Niestety, ale aukcji nie mozn wystawic

Pozdrawiam

 

W tym wątku kwestia ta była poruszana już kilkukrotnie, również w opisie nowej wersji w sekcji WYSTAWIANIE AUKCJI Z NOWYM OPISEM jest opisane skąd się bierze ten problem, co oznacza i jak go naprawić.

 

W wersji RTM implementujemy dodatkowe zabezpieczenia przed wystąpieniem tego problemu.

Link to postu

Wystawiam aukcję według nowych zasad, chcę jednak pozostawić baner. Dodałem go do galerii jako JPG 1200x270 i do szablonu. W sello przed wysłaniem aukcji wyświetla się wszystko ok, po wysłaniu na aukcji pojawia się baner zmniejszony 832x187 Pikseli.

Proszę o info. To samo zdjęcie, dodane tradycyjnie przez allegro wyświetla się prawidłowo na aukcji, gdy zakończę aukcje po ponownym wystawieniu przez sello, rozmiar banera się zmniejsza. 

Link to postu

Wystawiam aukcję według nowych zasad, chcę jednak pozostawić baner. Dodałem go do galerii jako JPG 1200x270 i do szablonu. W sello przed wysłaniem aukcji wyświetla się wszystko ok, po wysłaniu na aukcji pojawia się baner zmniejszony 832x187 Pikseli.

Proszę o info.

 

Albo masz w Sello ustawione zmniejszanie zdjęć przy wysyłce, albo jest to ogranicznie po stronie allegro.

 

Ponadto nowe opisy w allegro są responsywne, więc grafika może zmieniać wielkość. Na pewno dobrze to "mierzysz" na aukcji?

Link to postu

Opisy produktów importowane z Subiekta które wyglądały:

 

tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,

 

-tekst,

-tekst,

-tekst,

 

Teraz wyglądają:

 

tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,-tekst,-tekst,-tekst,

 

Wszystko w jednym ciągu. We wcześniejszej wersji wszystko było ok.

 

Link to postu

Miałem wystawioną aukcję zrobioną w nowym edytorze w allegro z banerem 1200x270, wszystko było prawidłowo. Po zakończeniu aukcji i ponownym jej wystawieniu przez sello baner na aukcji został zmniejszony do 832x187 pikseli. Przed wysłaniem aukcji w sello wszystko wyświetla się prawidłowo. Proszę o pomoc. Może jest gdzieś w sello ustawienie zmniejszania zdjęć ?   

Link to postu

Zamknięcie programu przy dodawaniu nowej sekcji.

 

Problem powtórzyliśmy na moim komputerze, na którym dwa dni temu aktualizowałem system Windows. Na kilku pozostałych komputerach, które są aktualizowane na bieżąco, problem nie występuje. Po aktualizacji mojego komputera ponownie o kolejne poprawki, póki co nie udało mi się wywalić programu. Błąd pojawiał się w systemowym pliku TextInputFramework.dll  który znajduje się tutaj:

c:\Windows\SysWOW64\TextInputFramework.dll.

 

Zaktualizowane komputery mają ten plik w wersji 10.0.16299. Poprzednio na systemie gdzie problem występował plik ten miał wersję 10.0.15XXX.

 

Rozwiązaniem zatem będzie aktualizacja systemu Windows. Jedna poprawka sprzed kilku dni wprowadziła ten błąd, bo tydzień wcześniej na 100% błąd nie występował - bo dodawałem sekcje setki jeśli nie tysiące razy, a dzisiaj od ręki powtórzyłem problem po dwóch kliknięciach.

 

tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,tekst,-tekst,-tekst,-tekst,

Wszystko w jednym ciągu. We wcześniejszej wersji wszystko było ok.

Musisz podać więcej informacji, a najlepiej podesłać do nas na sello@insert.com.pl treść takiego opisu z Subiekta/Sello.

 

Przypomnę, że nowy opis nie dopuszcza wielu znaczników html. Jeśli wszystko było zrobione znakiem nowej linii br to znacznik ten zostanie usunięty i wszystko będzie w jednej linii. Aby zachować podział należy stosować paragrafy p oraz listy wypunktowane ul.

 

Może jest gdzieś w sello ustawienie zmniejszania zdjęć ?

Jest, w parametrach wysyłania i odbierania danych.

Link to postu

1) W Moim przypadku mam problem z opisami pobieranymi modyfikatorem [Towar:Opis] - opisy są wrzucane w jednej linii - próbowałem z dodatkowym |nl2br - też nie pomaga. (wcześniej nie było problemu)

 

2) Dodatkowo mam sugestię - czy można by było w sello dołączać zdjęcia, które nie byłyby przypisane tylko do produktu a mające zasięg globalny? szkoda zajmować bazę danych no i dodatkowa robota dołączać to samo zdjęcie. Przydałoby się to np robiąc szablon aukcji na nowych zasadach allegro np: logo na aukcji lub cokolwiek wielokrotnie używanego

Link to postu
1) W Moim przypadku mam problem z opisami pobieranymi modyfikatorem [Towar:Opis] - opisy są wrzucane w jednej linii - próbowałem z dodatkowym |nl2br - też nie pomaga. (wcześniej nie było problemu)

 

Wcześniej nie było problemu bo nie było nowych opisów. Nowe opisy nie dopuszczają nowych linii robiony znakiem br. Nowe linii mogą być robione tylko poprzez wykorzystanie paragrafów p. Trzeba je zatem poprawić, bo z automatu raczej skorzystać się nie da.

 

Przydałoby się to np robiąc szablon aukcji na nowych zasadach allegro np: logo na aukcji lub cokolwiek wielokrotnie używanego

Logo jest niedopuszczalne według zasad nowego opisu. Dodają to samo zdjęcie do wielu aukcji, w bazie jest ono zapisane tylko raz - nie zaśmieca więc to bazy.

 

Brakuje mi jednej funkcji:

Dodania sortowania (albo filtr albo dodatkowa kolumna) aukcji po tych z nowymi opisami i opisami HTML aby np. Przy danej aukcji było "H"

Nie zdążyliśmy tego zrealizować.

 

czy jest możliwe automatyczne pobieranie pierwszego zdjęcia z galerii do opisu aukcji ? Teraz za każdym razem po dodaniu zdjęcia do galerii muszę przechodzić do opisu aukcji i klikać w ikonę zdjęcia żeby dodać fotkę co jest trochę uciążliwe.

Można, przy wykorzystaniu szablonu opisu i wystawiania aukcji z szablonu aukcji.

 

Link to postu

Właśnie o to chodzi że wystawiam aukcje z szablonu i dodając zdjęcie w galerii nie pojawia się w opisie aukcji.

 

czy jest możliwe automatyczne pobieranie pierwszego zdjęcia z galerii do opisu aukcji ? Teraz za każdym razem po dodaniu zdjęcia do galerii muszę przechodzić do opisu aukcji i klikać w ikonę zdjęcia żeby dodać fotkę co jest trochę uciążliwe.

Można, przy wykorzystaniu szablonu opisu i wystawiania aukcji z szablonu aukcji.

 

Link to postu
Użytkownik forum
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...