Skocz do zawartości

Polecane posty

Ale to nie będzie działąło jeśli sobie sam przypiszesz - musisz mieć zgodny kod z oryginałem -> jedynie w przypadku towarów które nie mają ean  możesz nadać - ale nic to nie da .

 

 

Allegro potrzebuje EAN do GDN reklam - a tam muszą działac prawidłowe eany.

Ale wiele produktów nie ma kodów więc chyba wykupując te kody i nadając je sam będzie działać?

Rozmawiałem z kilkoma lokalnymi importerami i też sami nadają kody zakupione w GS1

Link to postu

Moim zdaniem nie ma sensu kupować kodów EAN we własnym zakresie, chyba że jest się importerem i dany towar idzie dalej do pośredników oraz sklepów lokalnych. Tak szczerze, po co ładować się w koszty przy towarach, które po kodzie EAN na rynku nie są znane? Uzupełnisz kody dla towarów, które nie mają nadanych przez producenta/importera, ale inny sklep może zrobić to samo i będą mieli inne kody. Jak klient po kodzie znajdzie towar w Twoim sklepie?

 

Jeśli mamy towar bez EAN, to tak zostaje.

 

 

 

A swoją drogą, to 5 dni przed komunikatem od Allegro, zupełnie nieświadomie zaktualizowałem EAN w ofertach Allegro za pomocą Sello. Uśmiechnąłem się sam do siebie, gdy dostałem maila on nich :)

Link to postu

Ja mam inny problem - towar wizualnie i fukncjonalnie jest ten sam, jednak w zależności od producenta przychodzi mi z różnym EANem i co wtedy? Musiałbym nową aukcję tworzyć do każdego EANu, a teraz po prostu wrzucam towar w tą samą aukcję bez podawania EAN.

 

Wrzuć jeden EAN na stałe do aukcji i tego nie zmieniaj. Może pomoże to jakoś dodatkowo ściągnąć klientów. Wybierz ten kod, który jest przypisany do bardziej popularnej marki.

Link to postu
  • 1 rok później...

Podepnę się pod temat - ja wprowadzam kody EAN u siebie. Nie ma nigdzie programu do generowania kodów ean do konkretnych towarów z zakupionej puli do Nexo. Coś znalazłem ale generuje kody z kosmosu a kod z kosmosu to żaden kod AcomNEX. Zna ktoś jakiś program który z mojej zakupionej puli przydzieli losowo kody EAN ? - zapisze je jak trzeba i w ogóle bo stukanie z palca niezbyt przyjazne

 

Załatwiłem program do generowania z własnej puli kodów. W końcu !!!!

Edytowane przez Robert Mazurek
Powód taki że załatwiłem program
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...