Skocz do zawartości

Sello nie nadąża nad Allegro

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Sello nie nadąża nad Allegro

Znalezienie programisty to nie jest prosta sprawa. Raz, że mało jest ich na rynku, a dwa - jeśli są, nie zawsze spełniają "minimalne wymagania" - z tego co wiem (bo nie zajmuję się rekrutacją), paru kandydatów już było, ale odpadło. Podejrzewam, że jak znajdziemy odpowiednią osobę to będzie to zauważalne na liście zmian.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

No jest jeszcze jedna, delikatna różnica między osobami pakującymi paczki a wykwalifikowanymi programistami. Nie bez powodu firmy tworzące oprogramowanie mają całe działy HR, które zajmują się pozyskiwaniem pracowników :). Inna sprawa, że część z Was chce płacić więcej, ale też jest spora grupa, która chce płacić mniej :) . Mamy w planach pewne rozwiązanie i będzie wdrażane w najbliższych miesiącach, które powinno zadowolić obie te grupy - od razu tego wdrożyć się nie da, a poszukiwania trwają :) .

Link to postu
3 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

No jest jeszcze jedna, delikatna różnica między osobami pakującymi paczki a wykwalifikowanymi programistami. Nie bez powodu firmy tworzące oprogramowanie mają całe działy HR, które zajmują się pozyskiwaniem pracowników :). Inna sprawa, że część z Was chce płacić więcej, ale też jest spora grupa, która chce płacić mniej :) . Mamy w planach pewne rozwiązanie i będzie wdrażane w najbliższych miesiącach, które powinno zadowolić obie te grupy - od razu tego wdrożyć się nie da, a poszukiwania trwają :) .

Czyli będzie za co łaska - za darmo + donejty :)

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
Dnia 6/11/2018 o 09:17, Bartosz Rosa napisał:

Mamy w planach pewne rozwiązanie i będzie wdrażane w najbliższych miesiącach, które powinno zadowolić obie te grupy - od razu tego wdrożyć się nie da, a poszukiwania trwają :) .

Będzie pakiet Sello Smart. 4 pomysły do realizacji w cenie / rok. 18 000zł.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Dnia 10.09.2018 o 08:16, Bartosz Rosa napisał:

Wiadomo. Rozwój programu powinien ruszyć do przodu :), aczkolwiek miejcie na uwadze, że musimy się zająć też w większym stopniu nowym konektorem Sello-Subiekt oraz czeka nas przepisanie całej synchronizacji z Allegro, więc roboty jest sporo.

mnie bardziej ten synchronizator interesuję. Jakby nie było, to już chyba 3 lata minęły gdy po raz pierwszy pytałem o przenoszenie sposobu płatności do ZK. W lutym też pytałem i w sierpniu tego roku też pytałem :)

 

Nie doczekałem się, więc zamówiłem sobie "na zewnątrz". Teraz mam zapis sposobu płatności w ZK, ustawienie sposobu wysyłki (zapis w Polu własnym ZK) oraz zapis rodzaju dokumentu końcowego (zapis w Polu własnym ZK).

Do tego dorzuciłem wydruk ZK z nr zamówienia zapisanego w postaci kodu kreskowego. Wydruk nie zawiera danych klienta. Magazynier wie co ma przynieść, pakowacz skanuje nr ZK, skanuje towary, jeśli się wszystko zgadza to program drukuje list przewozowy oraz dokument końcowy. Ilość czynności ręcznych ograniczyłem chyba do minimum. W końcu nie ma pomyłek typu:

towar wysłany z COD a klient już zapłacił

wysłany Pocztą a miało iść DPD

jest paragon a miała być faktura

pomyłki w towarach o bardzo zbliżonych nazwach czy też symbolach

 

Tutaj zgadzam się z poprzednikami, wolałbym dopłacić do abonamentu i mieć aktualizacje częściej.

Link to postu

Jakby nie patrzeć, ostatnie aktualizacje pojawiają się częściej :). Synchronizator do Subiekta powstawał jak dotąd z licznymi przerwami, a to trzeba było przepisać integrację z kurierami a to pilne zmiany w Allegro. Mamy teraz dodatkowe ręce do pomocy więc synchronizator rozwija się w ostatnim czasie niemal bez zakłóceń. Jest to jednak nadal bardzo dużo pracy do wykonania więc jeszcze chwilę to zajmie, ale już powoli zaczyna być widoczne światełko w tunelu :). Również trwają prace nad nowym API Allegro, bo zmiany w Sello będą spore w zakresie obsługi aukcji oraz transakcji. Prócz tego mamy wreszcie możliwość zająć się też innymi Waszymi sugestiami oraz od dawna planowanymi nowościami w programie.

  • Haha 1
Link to postu
  • 2 miesiące temu...
Dnia 1.10.2018 o 07:43, Bartosz Rosa napisał:

Jakby nie patrzeć, ostatnie aktualizacje pojawiają się częściej :). Synchronizator do Subiekta powstawał jak dotąd z licznymi przerwami, a to trzeba było przepisać integrację z kurierami a to pilne zmiany w Allegro. Mamy teraz dodatkowe ręce do pomocy więc synchronizator rozwija się w ostatnim czasie niemal bez zakłóceń. Jest to jednak nadal bardzo dużo pracy do wykonania więc jeszcze chwilę to zajmie, ale już powoli zaczyna być widoczne światełko w tunelu :). Również trwają prace nad nowym API Allegro, bo zmiany w Sello będą spore w zakresie obsługi aukcji oraz transakcji. Prócz tego mamy wreszcie możliwość zająć się też innymi Waszymi sugestiami oraz od dawna planowanymi nowościami w programie.

Czyli zespół się powiększył prawda? Jest ten nowy programista?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...