Skocz do zawartości

Polecane posty

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Też nie znajduje forum dlatego podłącze moje pytania w tym wątku.

1. Czy autorzy nie mogli by dodać w funkcjonalnościach Vendero
Konfiguruj ustawienia kategorii , które tworzą kategorię na podstawie Cech a nie Grup towaru?

Grupa powiązana jest u nas z dostawcą towaru, których mamy wielu i pewnie nie tylko u nas
Bardziej istotna jest jednak funkcjonalność ponieważ grupy nie można przydzielić do dwóch kategorii w sklepie a cechy można !
Czasem ten sam towar musimy pokazywać w dwóch kategoriach sklepu

2. Czy jest szansa na poprawę responsywności, ładowania stron sklepu, która wciąż znacznie odbiega od normy
a kolejne aktualizacje nie rozwiązały problemu

Edytowane przez Marek Toporczyk
Link to postu

Panie Marku, 

kwestia tworzenia kategorii na podstawie cech nie była przez nas uwzględniana do tej pory. Dotychczas cechy wykorzystywaliśmy przede wszystkim w obszarze wariantowania. Sugestię zapisałam.
 

Jeśli chodzi o optymalizację, to prace w tym obszarze wykonywane są stale. System jest duży i rozproszony, dlatego tych zakresów, w których wykonujemy zmiany jest sporo. Cały czas pracujemy nad poprawą wydajności produktu. Najbliższa aktualizacja w tym obszarze przewidziana jest na przyszły tydzień. 

Link to postu
  • 1 rok później...

Dzień dobry, chcę zapytać możliwości konfiguracyjne Vendero.

Jak ewentualnie można wyrzucić checkboxa "wykorzystaj kod rabatowy" z ekranu koszyka i czy jest jakaś możliwość konfiguracji treści, czy elementów występujących w  koszyku, np. dodać napis informujący o czymś. Nie myślę tu oczywiście o nagłówku lub stopce, tylko w "obszarze roboczym" koszyka.

Link to postu

Dzień dobry, jeszcze sprawa ilości towarów w koszyku w Vendero. Przy ogólnej stronie z towarami, można zastosować ustawienie, nie pokazywania stanów magazynowych, tylko dostępność: niska, duża, itd. Ale w koszyku jest ten stan i tak pokazywany. Czy nie ma możliwości ustawienia w koszyku, w Vendero, widoczności stanów też takich typu niska czy wysoka, czy muszą być koniecznie widoczne konkretne dane liczbowe? Nie doszukałem się żadnych możliwości konfiguracyjnych koszyka. Pozdrawiam.

Link to postu

Szanowny Panie Marcinie,

 

jeśli chodzi o schowanie checkboxa "wykorzystaj kod rabatowy" to można to zrobić za pomocą takiego widgetu własnego umieszczonego w stopce witryny:

<style>
.discount-code-form {
display: none;
}
</style>

 

jeśli chodzi o prezentowanie stanów magazynowych w koszyku to jedną z opcji może być ich schowanie np. za pomocą takiego widgetu własnego umieszczonego w stopce witryny:

<style>
.basket-area-items-list .amount-quantity {
display: none;
}
</style>

 

Widget własny pozwala także na dodanie własnego kodu javascript np.:

<script>
alert("Witaj, to ja twoj widget własny");
</script>

Przy stosowaniu widgetów własnych należy upewnić się, że nie popsuły one innych funkcjonalności witryny, szczególnie gdy korzystamy z własnego kodu javascript. Warto zapoznać się z link.

 

Jeśli potrzebowałby Pan pomocy z pisaniem własnych widgetów to zachęcam do kontaktu przez formularz kontaktowy pod adresem link:

Proszę także zaznaczyć opcję poniżej:

image.thumb.png.3728f030d86250978306fb78cd0e09ea.png

Z wyrazami szacunku,

Paweł Żółtaniecki

 

P.S. Tematy związane vendero prosiłbym na przyszłość realizować w ramach forum Subiekta GT/nexo. Tam będzie większa szansa, że ktoś szybko je zauważy i przekieruje do naszego zespołu. A wtedy zarówno Pan jak i my będziemy mogli lepiej wykonywać swoją pracę :) 

 

Edytowane przez Paweł Żółtaniecki
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...