Skocz do zawartości

Paczkomaty problem z wydrukiem

Polecane posty

Witam.

Dziś coś się staneło z paczkomatami. Pracujemy na Sello 1.26.1.

Paczki z Sello normalnie się wysłały do Menagera paczkomatów, ale gdy chcemy pobrać numery nadań to nic się nie dzieje. Nie ma numerów i żadnego komunikatu.

Podczas wydrukowania etykiety z poziomu Sello pojawia się taka informacja "Aktualny status paczki '94789/2018' w zewnętrznym systemie nie pozwala na pobranie wydruku." Macie podobny problem?

To jest coś u nich czy może token stracił ważność (paczki z Sello się normalnie wysyłają, ale kto ich tam wie)?

Pozdrawiam

Link to postu

W tym sęk, że na stronie Menagera paczkomatów, przesyłki się utworzyły i są już opłacone. Numery nadań nie chcą pobrać się do Sello oraz z Sello nie mogę wydrukować etykiety, bo pojawia się ten błąd.

Edit.

Przesyłki w Sello mają status "Przesyłka utworzona"

 

Edytowane przez Fentick
Dopisanie zdania
Link to postu
Dnia 25.05.2018 o 13:46, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

a plusiki to wrócą?...

Myślę, że tak, ale muszę to jeszcze omówić z resztą Insertowców korzystających z forum (tzn, wmówić, że jest to potrzebne :) ). Zamiast zwykłych "pomuków" będą dodane reakcje na pojedynczy post, które będą wpływać na liczbę plusików :) .

Czy u kogoś jeszcze problem pozostał?

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...

Witam, niestety u mnie w dniu dzisiejszym identyczny problem, pobrało etykiety tylko do 50% paczek, reszta "Aktualny status paczki 'xxxx/2019' w zewnętrznym systemie nie pozwala na pobranie wydruku." 

 

Tylko u mnie czy u innych problem również występuje ?, również miałem problem z logowaniem do managera paczek inpostu 

Mam wersję sello 1.30.1 czy aktualizacja może mieć znaczenie ? 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Rafał J
Link to postu
17 minut temu, Rafał J napisał:

Witam, niestety u mnie w dniu dzisiejszym identyczny problem, pobrało etykiety tylko do 50% paczek, reszta "Aktualny status paczki 'xxxx/2019' w zewnętrznym systemie nie pozwala na pobranie wydruku." 

 

Tylko u mnie czy u innych problem również występuje ?, również miałem problem z logowaniem do managera paczek inpostu 

Mam wersję sello 1.30.1 czy aktualizacja może mieć znaczenie ? 

 

Pozdrawiam 

 

Dzisiaj był problem. W Sello było 'utworzona' a w MP nic.

Pomogło wybranie w Sello 'utwórz ponownie...' i poszło.

Chyba InPost już sobie poradził i wszystko działa poprawnie.

 

Link to postu
2 godziny temu, Rafał J napisał:

również miałem problem z logowaniem do managera paczek inpostu 

Mam wersję sello 1.30.1 czy aktualizacja może mieć znaczenie ? 

Jeśli problem występuje też z logowaniem do InPostu to problem leży raczej po stronie InPostu i aktualizacja Sello nic tutaj nie zmieni.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...