Skocz do zawartości

Paczkomaty rozmiar paczki

Polecane posty

Jeśli przesyłki zostały już utworzone (są jednocześnie opłacane) to gabarytu nie można już zmienić. Można go zmienić przed utworzeniem paczek w systemie. Można również w ustawieniach synchronizacji z paczkomatami (w słowniku dostaw) ustawić domyślny gabaryt.

Jeśli omyłkowo zostały nie takie gabaryty ustawione, można skorzystać z funkcji:

image.png.2a83ca0bb928ef371c943cdb341f89ce.png

Spowoduje ona, że Sello zapomni o utworzonej w InPoście paczce i pozwoli stworzyć nową, w której będzie można zmienić gabaryt zanim zostanie ona wysłana ponownie do paczkomatów.

Link to postu
12 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli przesyłki zostały już utworzone (są jednocześnie opłacane) to gabarytu nie można już zmienić. Można go zmienić przed utworzeniem paczek w systemie. 

No właśnie chcę gabaryt zmienić po utworzeniu paczek w sello, natomiast przed wysłaniem ich do systemu inpost.

13 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Można również w ustawieniach synchronizacji z paczkomatami (w słowniku dostaw) ustawić domyślny gabaryt.

gabaryt domyślny mam ustawiony, 99% paczek mamy w rozmiarze A, natomiast 1% niestety w innym rozmiarze.

Link to postu

Bartek czy jest możliwość żeby można było przypisać konkretny gabaryt danemu przedmiotowi czy to w subiekcie czy też w sello w powiązanych produktach czy też do samej aukcji ?
Drugie pytanie czy jest to błąd czy tak jest to stworzone, że wysyła mi do inpostu przesyłki, które widnieją w paczkach do wysłania a nie w listach wysyłkowych ? Na początku wydawało mi się że synchronizacja jest tylko z listów wysyłkowych i to by mnie zadowalało , niestety tak nie jest.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...