Skocz do zawartości

Portal pracownika - urlop z datą wstęczną

Polecane posty

Mamy bardzo szczegółową kadrową i ponad 100 pracowników. W efekcie po uruchomieniu portalu, dostała taki pakiecik za 2go maja i je teraz wszystkie modyfikuje/kasuje, bo tak nie może być - na wypadek kontroli mandacik. Dodatkowo, ze względu na brak waszego rozwiązania, dołączyliśmy do tego nasze rozwiązanie, które te wnioski wysyła przełożonym do podpisu, więc taki błędny wniosek tworzy zamieszanie. Jak pracownik zapomni o urlopie, to niech już lata po wszystkich aby mu to podpisali, a nie wrzuci w Portal i się martwcie :)

Link to postu

A jeśli kadrowa przez kilka dni nie zwróci uwagi na urlopy wpisane prawidłowo (z datą do przodu w momencie wpisywania) to te wpisy w programie i tak staną się przeterminowane i mandacik.

Na szczęście wyfiltrowanie i zbiorcze skasowanie pozycji trwa 30 sekund.

Zapisuję sugestię do realizacji - o ile względy techniczne na to pozwolą.

Link to postu
1 minutę temu, Jacek F. napisał:

A jeśli kadrowa przez kilka dni nie zwróci uwagi na urlopy wpisane prawidłowo (z datą do przodu w momencie wpisywania) to te wpisy w programie i tak staną się przeterminowane i mandacik.

 

Ale na wydrukowanym wniosku, data będzie prawidłowa! Mandacik będzie, jak w ciągu tych kilku dni przyjdzie kontrola :) Ja wiem, że to Sobie można wszystko usunąć, naprawić, poprawić, ale to nie tędy droga - zło trzeba zwalczyć w zarodku :P

Link to postu

Myślę, że będą różne podejścia do tego tematu. Pana kadrowa nie chce, w innej firmie mogą chcieć, żeby pracownicy wpisywali wczorajsze urlopy.

Będzie to od nas wymagało sparametryzowania tej funkcjonalności.

Na dzisiaj pewnie szybciej rozbuduje Pan swoje rozwiązanie własne o kasowanie takiego urlopu już po stronie nexo. Łącznie z powiadomieniem pracownika przez email :)

Link to postu
Przed chwilą, Jacek F. napisał:

Myślę, że będą różne podejścia do tego tematu. Pana kadrowa nie chce, w innej firmie mogą chcieć, żeby pracownicy wpisywali wczorajsze urlopy.

Będzie to od nas wymagało sparametryzowania tej funkcjonalności.

Na dzisiaj pewnie szybciej rozbuduje Pan swoje rozwiązanie własne o kasowanie takiego urlopu już po stronie nexo. Łącznie z powiadomieniem pracownika przez email :)

 

W 90% przypadków tak jest, więc zapewne tak będzie, ale mimo tego, nie poddaje się i podpowiadam wam rozwiązania, abyście mogli być najlepszym systemem na rynku :D (oj, ale wazelina :P )

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...