Skocz do zawartości

Zarządzanie personelem

Polecane posty

Dnia 24.07.2018 o 13:23, Roman Budzisz napisał:

Zapewne w Konfiguracji, w Parametrach Biura, w polu Bezpieczeństwo przy współpracy z podmiotami nexo ustawione jest  ścisła kontrola użytkowników, a użytkownik Łukasz Saładonis nie jest zdefiniowany w podmiocie klienta biura.

Dzień dobry. Panie Romanie użytkownik w kliencie biura jest dodany. Przy zakładaniu podmiotu zawsze należy założyć użytkownika. Dane logowania do klienta zawsze ustawiam takie samo jak mam w Biurze. W załączeniu parametry biura. Proszę spróbować to zrobić jutro powinniście już mieć moją bazę danych.

2.png

Link to postu
Dnia 25.07.2018 o 19:59, Łukasz Saładonis napisał:

Dzień dobry. Panie Romanie użytkownik w kliencie biura jest dodany. Przy zakładaniu podmiotu zawsze należy założyć użytkownika. Dane logowania do klienta zawsze ustawiam takie samo jak mam w Biurze. W załączeniu parametry biura. Proszę spróbować to zrobić jutro powinniście już mieć moją bazę danych.

Historia operacji zbiorczych wskazuje na problem z logowaniem do jednej bazy klienta biura. Proszę sprawdzić czy przypadkiem nie wygasła licencja na ten podmiot, namiary wysłałem mailem.

Edytowane przez Roman Budzisz
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...