Skocz do zawartości

Wiadomość z potwierdzeniem wysyłki, a adres punktu

Polecane posty

W którym miejscu zapisuje się te szablony: [szablon::Blok::1/2]? Bo zakładam, że w wiadomości nie.


 

{Blok=`1`}
zakupione przez Państwa przedmioty zostały wysłane do wybranego w trakcie składania zamówienia punktu odbioru.
{/Blok}

{Blok=`2`}
paczka z Twoim zamówieniem została dzisiaj wysłana na wskazany adres: [Transakcja::AdresWysylkowy::CalyAdres]
{/Blok}

[Transakcja::Dostawa|strip=`_`|is=`Paczka48_Odbiór_w_Punkcie`
|then=`[szablon::Blok::1]`
|else=`[szablon::Blok::2]`]

 

 

Edytowane przez Piotr Sokołowski
Link to postu

Mam dokładnie taki kod w wiadomości i niestety nie działa. Sposób wysyłki jest taki jak mam w sello. Czy coś jest źle?
 

[Transakcja::Dostawa|strip=`_`|is=`Paczka48_Odbiór_w_Punkcie`
|then=`[szablon::Blok::1]`
|else=`[szablon::Blok::2]`]

{Blok=`1`}
zakupione przez Państwa przedmioty zostały wysłane do wybranego w trakcie składania zamówienia punktu odbioru.
{/Blok}

{Blok=`2`}
paczka z Twoim zamówieniem została dzisiaj wysłana na wskazany adres: [Transakcja::AdresWysylkowy::CalyAdres]
{/Blok}

 

Link to postu
26 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Pamiętaj, że to działa z odbiorem w punkcie identyfikowanym przez wpisanie nr PNI w pole NIP.

Ale w pierwszym warunku jest tylko tekst, a w drugim adres z transakcji. To nie powinno działać tak, że jeżeli masz odbiór w punkcie to do wiadomości wkleja się ten tekst: "zakupione przez Państwa przedmioty zostały wysłane do wybranego w trakcie składania zamówienia punktu odbioru.", a w każdym innym: "paczka z Twoim zamówieniem została dzisiaj wysłana na wskazany adres: + adres"

Edytowane przez Piotr Sokołowski
Link to postu
Dnia 14.08.2018 o 15:01, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Rozwiązanie było zrobione jakiś czas temu pod konkretne potrzeby. To inwencja użytkownika a nie ST. Nie ma przeszkód żebyś zmodyfikował kod pod siebie...

 

Toteż zmodyfikowałem ale dalej nie wiem dlaczego nie działa :/ Wpisywałem nawet wszystko ręcznie dla pewności.

[Transakcja::Dostawa|strip=`_`|is=`Paczka48_Odbiór_w_Punkcie`|then=`[szablon::Blok::1]`|else=`[szablon::Blok::2]`]

{Blok=`1`}zakupione przez Państwa przedmioty zostały wysłane do wybranego w trakcie składania zamówienia punktu odbioru.{/Blok}

{Blok=`2`}paczka z Twoim zamówieniem została dzisiaj wysłana na wskazany adres:[Paczka::AdresWysylkowy::CalyAdres]{/Blok}

A tak to wygląda po wysłaniu.

cats.jpg

Edytowane przez Piotr Sokołowski
Link to postu
  • 4 tygodnie później...

@Bartosz Rosa A jeżeli chciałbym oprócz Paczka48_Odbiór_w_Punkcie dodać jeszcze Allegro_Poczta_Polska_Odbiór_w_Punkcie to kod powinien wyglądać w ten sposób:

[Paczka::Dostawa|strip=`_`|is=`Paczka48_Odbiór_w_Punkcie`|then=`[Szablon::Blok::1]`|else=`[Szablon::Blok::2]`]
[Paczka::Dostawa|strip=`_`|is=`Allegro_Poczta_Polska_Odbiór_w_Punkcie`|then=`[Szablon::Blok::1]`|else=`[Szablon::Blok::2]`]
{Blok=`1`}zakupione przez Ciebie przedmioty zostały wysłane do wybranego w trakcie składania zamówienia punktu odbioru.{/Blok}
{Blok=`2`}paczka z Twoim zamówieniem została dzisiaj wysłana na wskazany adres: [Paczka::AdresWysylkowy::CalyAdres]{/Blok}

 

Link to postu

To spowoduje, że pojawią się oba bloki, bo jeden warunek będzie spełniony a drugi nie i odwrotnie w kolejnej linii. Tutaj, tak naprawdę przydałby się modyfikator umożliwiający łączenie warunków (OR) lub wyszukujący na liście. Postaramy się dodać taki modyfikator w najbliższym czasie.

Link to postu
  • 1 rok później...

Mam taki formularz do informacji o wysyłce:

Cytat

Witaj [Klient::Nick]!

Informujemy, że zakupione przez Ciebie
towary zostały wysłane.

Lista towarów:

[Paczka::ListaTowarow]

 

Korzystając z doręczyciela: [Paczka::Dostawca] ([Transakcja::Dostawa])

Na adres:

[Transakcja::AdresWysylkowy::CalyAdres]

 

 

Chciałabym by w zależności od tego czy klient wybiera kuriera czy Allegro odbiór w punkcie Poczty Polskiej wstawiany był albo jak wyżej pełny adres z formularza allegro dostawy albo adres punktu odbioru. Chodzi o to co ma być wtedy po "Na adres:"

 

Z góry dziękuję za wskazówki lub podanie takowego kodu do podmiany zamiast tego co jest.

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...
Dnia 18.09.2018 o 08:49, Bartosz Rosa napisał:

To spowoduje, że pojawią się oba bloki, bo jeden warunek będzie spełniony a drugi nie i odwrotnie w kolejnej linii. Tutaj, tak naprawdę przydałby się modyfikator umożliwiający łączenie warunków (OR) lub wyszukujący na liście. Postaramy się dodać taki modyfikator w najbliższym czasie.

Odkupuję stary temat ale chciałbym dodać Allegro UPS Odbiór w Punkcie do naszych ofert i potrzebuję ww. modyfikatora? Czy może został on już dodany? ?

Chyba, że coś się zmieniło jeżeli chodzi zapisywanie odbiorcy o czym pisałem w tym temacie > 

i po zaznaczeniu tej opcji odbiorcą będzie osoba z adresu do wysyłki, a nie właściciel konta.

Edytowane przez Piotr Sokołowski
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...