Skocz do zawartości

Sello 1.29

Polecane posty

12 minut temu, Sebastian Mika napisał:

Czy działa Wam automatyczne wysyłane numerów nadania do allegro?

Ja pomimo że ustawiłem wysyłanie automatyczne numerów paczek co 15m system tego nie robi. Muszę ręcznie je zaznaczyć i ponownie wysłać numer nadania. Czy to się robi z automatu jak oznaczę paczkę jako wysłaną, a nie przygotowaną do wysyłki?

 

U mnie działa. Z zakładki Paczki. Mam co 30 minut.

Link to postu
2 godziny temu, Sebastian Mika napisał:

U mnie to nie działa, w sello Prosta Paczka 2 wpisuje mi numer listów. Jednak sello za nic nie chce tego samemu wysłać, nawet jak oznaczę paczki jako wysłane.

Było na forum - wyszukaj sobie szczegóły. To nie wina Sello tylko PP, która w niewłaściwy sposób przesyła nr paczek do bazy Sello. Udaj się do nich i proś o poprawki. Nr np. GEIS'a zaczytują się bez problemów i się wysyłają bo są poprawnie wczytywne. Tak samo nr wklejane ręcznie.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dalej przesylki firmowe i biznesowe nie wysyłają numerów do Allegro... a tak się cieszylam na tą wersję

Mam problem z gwarancjami. Jakiś czas temu zmieniłam nazwę rodzaju gwarancji bezpośrednio na Allegro i teraz mam ooo:

Cytat

Pobieranie informacji o gwarancjach, reklamacjach oraz zwrotach nie powiodło się.
 Dotyczy konta: nakina
Access token expired: Nie wklejamy tokenów uwierzytelniających na forum, bo w ten sposób oddajemy całemu światu klucz do konta Allegro :) (invalid_token)

 

Link to postu
5 godzin temu, Anna Smolarska napisał:

Dalej przesylki firmowe i biznesowe nie wysyłają numerów do Allegro

A coś więcej. Jaki objaw?

 

5 godzin temu, Anna Smolarska napisał:

Access token expired

https://forum.insert.com.pl/index.php?/search/&q=Access token expired&sortby=newest&search_in=titles

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
  • Dziękuję 1
Link to postu
16 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

To może zamiast dodawać teraz opisy, w następnej wersji będzie jakaś korekta?

Coś spróbujemy poprawić w tym względzie, przynajmniej jeśli chodzi o usuwanie zdjęć.

16 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Bartek, jak najadę na paczkę (bez otwierania) to otwiera się paczka, drugi raz i znajduje się nr we właściwym miejscu. Tylko nie wiem, czy to Wasze działanie, czy zasługa mojego czytnika, który po odczycie wbija enter. Chyba enter, prawda?

Możesz to jakoś... namalować, żebym dokładnie zrozumiał krok po kroku?

16 godzin temu, Sebastian Mika napisał:

Ja pomimo że ustawiłem wysyłanie automatyczne numerów paczek co 15m system tego nie robi. Muszę ręcznie je zaznaczyć i ponownie wysłać numer nadania.

 

15 godzin temu, Sebastian Mika napisał:

U mnie to nie działa, w sello Prosta Paczka 2 wpisuje mi numer listów. Jednak sello za nic nie chce tego samemu wysłać, nawet jak oznaczę paczki jako wysłane

Paczki w Sello oznaczają się do wysłania po zmianie numeru nadawczego przez okno edycji paczki. Jeśli numery są wstawiane w jakikolwiek sposób przez zewnętrzne oprogramowanie to trzeba w nim zrobić poprawki/napisać do autora/sprawdzić czy już nie ma aktualizacji uwzględniającej zmiany w Sello. W razie czego można odesłać autora do nas, powiemy co trzeba zmienić.

Link to postu
11 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Możesz to jakoś... namalować, żebym dokładnie zrozumiał krok po kroku?

 

Jak najadę na paczkę strzałkami (podświetlenie na niebiesko) i zeskanuję kod kreskowy to otwiera się okienko paczki z kursorem w polu nadania. Drugi klik i nr na miejscu a okienko paczki się zamyka. Sądzę, że okienko się otwiera i zamyka po zeskanowaniu kodu dzięki zaprogramowaniu czytnika kodów na opcję "zeskanuj/wciśnij enter".

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
3 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Wysyłanie numerów paczek do serwisu aukcyjnego. Przekazano nieprawidłowy identyfikator operatora. Dostawca: Poczta Polska ( 6 Poczta Polska)

Token pomógł + wymuszenie pobierania parametrów, dzięki :-)

Link to postu
5 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Działa, ale co? Usunięcie operatora czy paczki zaczęły przechodzić po jego usunięciu?

Chodziło o to, że jak masz wybraną Pocztę Polską z listy, to nie możesz wpisać poniżej "Poczta Polska" - wtedy są błędy przy wysyłaniu numerów.

Może zrobić tak, że jak się wybiera dostawcę innego niż "Inny" to pole "Nazwa operatora" by się czyściło?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...