Skocz do zawartości

Notatki do aukcji niewidoczne dla transakcji

Polecane posty

Robię codziennie analizy aukcji, sprawdzam co się dzieje u konkurencji i jak idzie sprzedaż itp. Często do jednej aukcji mam dużo notatek związanych z wynikiem analizy. Takie informacje przydały by się dostępne po jakim czasie aby wiadomo było co się wcześniej działo. Super sprawą są notatki tylko gdyby dało się ustawić, aby notatka nie wędrowała automatycznie do każdej transakcji to było by podwójnie SUPER.

notatka_aukcji.png

Link to postu

W jakim obiekcie? W sensie opiekun?

Dodano: Chyba, że chodzi Ci o to, że ta notatka pojawi się tylko tam gdzie została stworzona czyli w tym przypadku jeżeli dodam notatkę do aukcji 123456 to ta notatka pojawi się tylko przy aukcji nr 123456 w module aukcje.

Edytowane przez maniootek
Link to postu
1 godzinę temu, Ks. Robak napisał:

Może po prostu zamiast wymyślać nazwy dać ptaszek "Nie kopiuj do transakcji" ?

Oraz nie kopiuj do paczki. Z tego względu zamiast wykluczać inne obiekty (typu aukcja, transakcja, paczka) wydaje się, że powinien być pstryczek odwrotny, czyli np. wyświetlaj tylko w aukcji. Analogicznie w transakcjach mógłby być wyświetlaj tylko w transakcji, choć tutaj jego przydatność jest już raczej znikoma. Zapisane.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Odświeżam temat. Czy jest szansa aby dodać opcję, która wyłączy wyświetlanie notatek w transakcjach? Może w kolejnej wersji Sello? Jest szansa?

Wg nie wiem dlaczego tak to zostało zrobione. Znalazłem post z czasów kiedy ta opcja wchodziła i wynikało z niego, że takie zachowanie nie jest najlepsze.

 

Link to postu
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...