Skocz do zawartości

Sklep internetowy w pełni zintegrowany z Sello

Polecane posty

Witam,

 

Może ktoś podpowie czy ma zrobiona integracje lub znalazł oprogramowanie sklepu internetowego, które wysyła zamówienia do Sello.

 

Główne założenia:

- paragon czy faktura - musi to być automatycznie w Sello, jak transakcje allegro.

- formy wysyłki np GLS czy Inpost - bez ręcznej zmiany w Sello

- adres dostawy inny niż płatnika - bez ręcznej zmiany w Sello

 

Obecnie korzystam z Shopera, ale obsługa zamówień w Sello z tego sklepu w porównaniu obsługi Sello-Allegro to kosmos.

 

 

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
Dnia 1.09.2019 o 18:27, Kaczor . napisał:

My właśnie przechodzimy na prestę i szukamy możliwych integratorów. 

Jest kilka fajnych systemów które można spiąć min. integratory.pl ale wszystko zalezy od budżetu - mam aplikację która wspomaga sprzedaż + obsługę + automatyzuje 90% czynności po sprzedażowych i w dodatku chodzi bardzo szybko ;) Ale koszt to 800+ zł na mc więc raczej tylko dla większych sprzedaży opłacalny, dla mniejszych mam trochę mniej zautomatyzowane rzeczy, ale dające rade i tańsze :)

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 9.09.2019 o 07:50, Patryk Tworek napisał:

Jest kilka fajnych systemów które można spiąć min. integratory.pl ale wszystko zalezy od budżetu - mam aplikację która wspomaga sprzedaż + obsługę + automatyzuje 90% czynności po sprzedażowych i w dodatku chodzi bardzo szybko ;) Ale koszt to 800+ zł na mc więc raczej tylko dla większych sprzedaży opłacalny, dla mniejszych mam trochę mniej zautomatyzowane rzeczy, ale dające rade i tańsze :)

Już nie pierwsza osoba poleca RTNET-a w kwestii integracji. Koszt do przełknięcia. Co jeszcze polecasz z budżetowych rozwiązań? Z tego, co widzę raczej odradzają Firmesa, właśnie na rzecz RTNET. :)

Link to postu

Ja polecam system TOFIS.pl.

Ceny abonamentu pełnego rozwiązania to 800+/msc. Działa lokalnie u klienta przez co bardzo szybko w porównaniu do on-line'owych rozwiązań. Każda instalacja jest personalizowana pod klienta. Pełna automatyzacja począwszy od zbierania zamówień, ich przetwarzania ręcznego lub automatycznego, generowanie dokumentów sprzedaży i listów przewozowych, listów magazynowych dowolnego typu, rozliczanie przelewów pojedynczych i zbiorczych (bankowych, od przewoźników) i setki innych ułatwień niedostępnych w innych integratorach.

W tej chwili jest oferta wspierająca walkę z epidemią. Jeżeli klient wpłaci 1000 zł na dowolny szpital firma oferuje: pełną instalację + konfigurację + 3 miesięczny okres użytkowania w pełni funkcjonalnej tzw. wersji DEMO. Po tym okresie można przestać używać systemu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Instalacje jest bezinwazyjna i nie koliduje z pracą sklepu.

Zachęcam do  prezentacji.

 

 

Link to postu
Dnia 1.04.2020 o 10:44, Arkadiusz Lenckowski napisał:

Ja polecam system TOFIS.pl.

Ceny abonamentu pełnego rozwiązania to 800+/msc. Działa lokalnie u klienta przez co bardzo szybko w porównaniu do on-line'owych rozwiązań. Każda instalacja jest personalizowana pod klienta. Pełna automatyzacja począwszy od zbierania zamówień, ich przetwarzania ręcznego lub automatycznego, generowanie dokumentów sprzedaży i listów przewozowych, listów magazynowych dowolnego typu, rozliczanie przelewów pojedynczych i zbiorczych (bankowych, od przewoźników) i setki innych ułatwień niedostępnych w innych integratorach.

W tej chwili jest oferta wspierająca walkę z epidemią. Jeżeli klient wpłaci 1000 zł na dowolny szpital firma oferuje: pełną instalację + konfigurację + 3 miesięczny okres użytkowania w pełni funkcjonalnej tzw. wersji DEMO. Po tym okresie można przestać używać systemu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Instalacje jest bezinwazyjna i nie koliduje z pracą sklepu.

Zachęcam do  prezentacji.

 

 

800 zł/miesiąc na integrację nie przy mojej skali. :) 

Link to postu
Dnia 1.04.2020 o 00:30, Zdzisław Bal napisał:

Już nie pierwsza osoba poleca RTNET-a w kwestii integracji. Koszt do przełknięcia. Co jeszcze polecasz z budżetowych rozwiązań? Z tego, co widzę raczej odradzają Firmesa, właśnie na rzecz RTNET. :)


Jeżeli łączymy sklep i subiekta to subsync - płacisz raz i masz, nie zastąpi to pełnej integracji, ale coś zawsze szybciej idzie. Baselinker jest dobrym wyborem... no ale przy dużej ilości zamówień to już niezbyt budżetowo. Jakby co zapraszam na Prv :)

Link to postu
2 minuty temu, Patryk Tworek napisał:


Jeżeli łączymy sklep i subiekta to subsync - płacisz raz i masz, nie zastąpi to pełnej integracji, ale coś zawsze szybciej idzie. Baselinker jest dobrym wyborem... no ale przy dużej ilości zamówień to już niezbyt budżetowo. Jakby co zapraszam na Prv :)

Wezmę pod uwagę SubSync-a, poczytam, popatrzę. :) Baselinker - jasne, wymiata wśród ekomersów. Ja na razie pozostaję przy kombo: Sello + Sgt + (jakiś integrator Sgt<->Presta) + SmartPaczka. Nie jest źle! ;)

A tak przy okazji, może z Twojego doświadczenia, jak oceniłbyś łatwość/trudność w przesiadce z powyższego zestawu na Baselinkera - chodzi mi o naukę od początku (konfiguracja, jak najwięcej automatycznych akcji, etc.) i oswojenie pod kątem UX. Kwestia tygodnia-dwóch? 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
Dnia 8.04.2020 o 18:33, Zdzisław Bal napisał:

Ja na razie pozostaję przy kombo: Sello + Sgt + (jakiś integrator Sgt<->Presta) + SmartPaczka. Nie jest źle! ;)

Dorzuć jeszcze emSzmal ja jestem bardzo zadowolony raz na tydzień poświęcam godzinę na podliczenie kasy, a jakbym się uparł to i pewnie można jeszcze bardziej zautomatyzować.

Od roku naprawdę hula ten zestaw.

Link to postu
53 minuty temu, HotKey . napisał:

Dorzuć jeszcze emSzmal ja jestem bardzo zadowolony raz na tydzień poświęcam godzinę na podliczenie kasy, a jakbym się uparł to i pewnie można jeszcze bardziej zautomatyzować.

Od roku naprawdę hula ten zestaw.

Wiem, wiem, mam z tyłu głowy, muszę to w końcu rozgryźć, tym bardziej, że już polecałeś i wspominałeś, że gdzieś na forum jest wątek szerzej przez Ciebie rozpisany. ?

Czasami klienci płacą przelewem zwykłym, a ja nic o tym nie wiem i dowiaduję się dopiero jak klient napisze maila albo zdzwoni. Czy emszmal właśnie w takiej sytuacji będzie pomocny?

Link to postu
Dnia 18.07.2020 o 18:31, Zdzisław Bal napisał:

Wiem, wiem, mam z tyłu głowy, muszę to w końcu rozgryźć, tym bardziej, że już polecałeś i wspominałeś, że gdzieś na forum jest wątek szerzej przez Ciebie rozpisany. ?

Czasami klienci płacą przelewem zwykłym, a ja nic o tym nie wiem i dowiaduję się dopiero jak klient napisze maila albo zdzwoni. Czy emszmal właśnie w takiej sytuacji będzie pomocny?

Dokładnie tak. Napracowałem się na tematem i ładne porobiłem w pół nocy tam ilustujące screeny, ale niestety gdzieś ta zawartość z serwera mi zniknęła niestety i został sam nudny tekst. Ale warto. Ja mam od razu przelew w Subiekcie jak ktoś wpłaci jakoś "krzywo" to można od razu reagować.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...