Skocz do zawartości

[ANKIETA] Integracja Sello z Pocztą Polską

Integracja Sello - Poczta Polska  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zainteresowany nadawaniem przesyłek Poczty Polskiej przez natywną integrację z Elektronicznym Nadawcą poprzez Sello?

    • Tak, dotychczasowe rozwiązanie nie jest dla mnie wystarczające
      48
    • Tak, jeśli będzie taka integracja, zacznę korzystać z usług Poczty Polskiej
      14
    • Nie, korzystam już z innego rozwiązania do obsługi przesyłek Pocztą Polską
      3
    • Nie, nie korzystam z usług Poczty Polskiej
      1
    • Inne (opiszę szczegóły poniżej)
      0

Ankieta została zamknięta


Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Masakra, powiem Wam :)

Konfiguruję sello od wczoraj, przebrnąłem przez Inposta i nawet działa i doszedłem do Poczty Polskiej :)

I się dowiaduje z tego w watku, że niestety ale sobie nie nadam pocztą :)

Klika złotych droższy EU ma tą funkcję, Panie Bartoszu, może warto przemyśleć model biznesowy? Podnieść cenę i przyspieszyć prace nad takim podstawowym w sumie elementem jak integracja z jednym z największych przewoźników w naszym kraju?

Link to postu

Poczta podniosła opłatę za odbiory paczek na 500 zł /m-c - jeszcze z jedna tak "przemyślana" decyzja i ta integracja zupełnie nie będzie miała sensu, bo odsetek korzystających będzie marginalny (a pewnie już teraz mocno spadł) ?

A może się mylę i ta decyzja naprawdę jest przemyślana i ma na celu odsianie określonej grupy nadawców...?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...