Skocz do zawartości

Split Payment

Polecane posty

  • 1 rok później...

Czy należy zastosować inny rodzaj wzorca wydruku i jeżeli tak to jaki, gdyż pomimo ustawienia znacznika, ze towar podlega mpp na wydruku nie pojawia się informacja "mechanizm podzielnej płatności"

Sprzedawany towar (węgiel) widnieje w zał nr 15 i w subiekcie zaznaczono, ze towar podlega MPP. W przypadku gdy wartość faktury wynosi mniej niż 15tys to MPP należy zaznaczać ręcznie, natomiast po przekroczeniu kwoty 15tys zaznacza sie automatycznie. Czy jest możliwośc aby automatycznie MPP oznaczało się przy sprzedazy poniżej 15ty zł?

Link to postu

Jeśli wartość faktury wynosi mniej niż 15000 PLN (brutto) to nie należy niczego zaznaczać, bo taka faktura nie spełnia wymogów PP,  ale jeśli bardzo zależy nam na zmniejszeniu swojej płynności finansowej ? to da się to zrobić (obejść).

Wystarczy umieścić we wzorcu faktury tekst "Mechanizm podzielonej płatności", np w nagłówku dokumentu, albo w tytule.

 

Edytowane przez Andrzej Kubik
Link to postu

Cześć, właśnie bawię się podzieloną płatnością i mam problem, na fakturze nic się nie zmieniło, tzn. nie ma nigdzie informacji, że jest to podzielona płatność.

Co zrobiłem:

w Rachunkach podmiotu dodałem rachunek VAT i połączyłem go z podstawowym

faktura przekracza 15000zł i jest na niej towar, który ma zaznaczone "towar objęty..."

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 2.11.2019 o 10:54, Centrum Narzędziowe napisał:

Cześć, właśnie bawię się podzieloną płatnością i mam problem, na fakturze nic się nie zmieniło, tzn. nie ma nigdzie informacji, że jest to podzielona płatność.

Co zrobiłem:

w Rachunkach podmiotu dodałem rachunek VAT i połączyłem go z podstawowym

faktura przekracza 15000zł i jest na niej towar, który ma zaznaczone "towar objęty..."

Witam,

gdzie dokładnie znajduje się opcja dodania rachunku bankowego VAT i jak połączyć go z podstawowym?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...