Skocz do zawartości

ZD z graficznym kodem EAN

Polecane posty

Wypadałoby zacząć szukać pomocy u dostawy programu, w ostateczności zapraszam do bezpośredniego kontaktu, przykładowe wydruki można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Potrafimy drukować na graficznych wzorach wydruku (Crystal Reports) wszystkie najpopularniejsze kody kreskowe (3z9 - numery dokumentów, EAN-13 - kody kreskowe towarów, CODE 128 - numery dokumentów, QR - indywidualne informacje z dużą ilością informacji, na przykład pełne dane kontrahenta z danymi kontaktowymi).

Link to postu
50 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

zacząć szukać pomocy u dostawy programu

GT kupiłem w Insercie lub na allegro... :)  Kupiłem samodzielnie (tak samo później nexo w x-komie - myślisz, że pomogą w konfiguracji?) i Sello w sieci. :D

To byli moi dostawcy programu. Kurier, x-kom, allegro. :D (nic nie piszę złośliwie, nie pomyśl tak). Wiele lat kupowałem licencje w sprzedawcy, który nagle zaczął wymagać podpisania inblanco zgody na zmianę przez niego dostawcy licencji. Oczywiście nadal jestem człowiekiem, który nic nie podpisał in blanco... Licencje kupuję w Insercie.

A na serio, to wszystkiego się nauczyłem/uczę samodzielnie. Nigdy na żywo nie spotkałem żadnego "dostawcy programu", jeśli mowa o jakimś opiekunie... 

 

Dlatego jak ktoś ma konkretną propozycję, to proszę o ofertę, wtedy zdecyduję czy mi pasuje... Już się naszukałem w sieci i w sezonie nie mam, szczerze mówiąc na to czasu.

 

PS

żeby było ST przyjemniej to najpierw było SELLO, potem dezycja za niedługo, że GT się sprzyda, była też SFERA do sklepu... Dzięki SELLO insert regularnie dostaje ode mnie corocznie swoją pulę...

Link to postu
Dnia 10.11.2018 o 16:12, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:
Dnia 10.11.2018 o 15:09, Daniel Kozłowski napisał:

zacząć szukać pomocy u dostawy programu

GT kupiłem w Insercie lub na allegro... :)  Kupiłem samodzielnie (tak samo później nexo w x-komie - myślisz, że pomogą w konfiguracji?) i Sello w sieci. :D

Zwracam uwagę, że to Ty wybierałeś dostawcę, a nie dostawca Ciebie, więc masz tak, jak chciałeś.

 

Dnia 10.11.2018 o 16:12, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

To byli moi dostawcy programu. Kurier, x-kom, allegro. :D (nic nie piszę złośliwie, nie pomyśl tak). Wiele lat kupowałem licencje w sprzedawcy, który nagle zaczął wymagać podpisania inblanco zgody na zmianę przez niego dostawcy licencji. Oczywiście nadal jestem człowiekiem, który nic nie podpisał in blanco... Licencje kupuję w Insercie.

Nie mam pojęcia o czym piszesz.

 

Dnia 10.11.2018 o 16:12, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

A na serio, to wszystkiego się nauczyłem/uczę samodzielnie. Nigdy na żywo nie spotkałem żadnego "dostawcy programu", jeśli mowa o jakimś opiekunie... 

Serio tak Ci się wydaje, korzystanie z forów internetowych, na których otrzymujesz pomoc od pracowników Insertu lub Partnerów Insertu uważasz za "samodzielną naukę" ? Może była darmowa, ale zdecydowanie nie była samodzielna.

 

Dnia 10.11.2018 o 16:12, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Dlatego jak ktoś ma konkretną propozycję, to proszę o ofertę, wtedy zdecyduję czy mi pasuje... Już się naszukałem w sieci i w sezonie nie mam, szczerze mówiąc na to czasu.

Nie rozumiem - chciało Ci się to wszystko pisać, a nie chciało Ci się kliknąć w link w mojej stopce ? Nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi na co mogę sobie pozwolić na forum, więc na razie nikomu nie będę składał żadnych propozycji.

 

Dnia 10.11.2018 o 16:12, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

PS

żeby było ST przyjemniej to najpierw było SELLO, potem dezycja za niedługo, że GT się sprzyda, była też SFERA do sklepu... Dzięki SELLO insert regularnie dostaje ode mnie corocznie swoją pulę...

Dobrze wiem, że programy Insertu nie są darmowe, są bardzo, bardzo tanie, ale nie darmowe.

  • Zmieszany 1
Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Odpowiedź odłożyłem na później do momentu pojawiania się zaktualizowanego regulaminu forum, ale ten nie został jeszcze opublikowany, a wątek przypomniało mi kolejne zapytanie o kody kreskowe (https://forum.insert.com.pl/index.php?/topic/14986-kod-kreskowy-qr-na-zk/).

Dnia 15.11.2018 o 06:45, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Ja tylko zapytałem (z komentarzami na inne tematy) kto wg Ciebie - w obecnej sytuacji - jest moim dostawcą programu, który miałby mi pomóc? Bo to mi zaleciłeś.

Tak jak tłumaczyłem - firma, z którą będziesz chciał nawiązać współpracę w zakresie serwisu programów, jeśli ciągle tego nie zrobiłeś to naturalnie takiej nie ma i pozostaje szukać kogoś, kto będzie chciał się podjąć jednorazowych zleceń.

Jeśli chodzi "sprzedaż" gotowych rozwiązań to już zapraszałem do skorzystania z naszej oferty, ale z tego co wiem to nie skorzystałeś (osobiście nie zajmuję się wzorcami wydruków, więc mogło nie przejść przeze mnie ). Jeśli chodzi o zlecenia programistyczne czy serwisowe to niestety brakuje nam na to czasu, można pytać, ale niczego nie obiecujemy.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...