Skocz do zawartości

Synchronizacja cen w magazynie sello VS subiekt

Polecane posty

Witam,

Mam ciekawą przypadłość - nie aktualizuje mi cen niektórych produktów - dziś zmieniałem ok. 230 cen towarów, około 20 nie posiadało zaktualizowanej ceny i za nic nie można było zmusić sello do jej aktualizacji.  Stan magazynowy też się nie zmieniał - jedyne co poskutkowało to odpięcie towaru od subiekta i podpięcie - wtedy wskoczyła poprawna cena i stan magazynowy.

Link to postu
  • 2 lata później...
W dniu 22.11.2018 o 07:34, Bartosz Rosa napisał:

A ponowne oznaczenie towaru do serwisu aukcyjnego?

Cześć, stary temat ale muszę się dołączyć bo mam taki sam problem. Zmieniłem cene w subiekcie, "Pobierz dane z SubiektaGT" - nic się nie dzieje. Zaznaczenie do serwisu aukcyjnego nie pomaga. Pomaga jedynie ponowne podpięcie towaru. Nie biorę tego jako rozwiązania przy 83 tys towarów. Jakieś pomysły?

Link to postu
2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Która wersja Sello i Subiekta?

Sello 1.37.2 - problem był już wcześniej. Subiekt GT 1.37SP4 - od nowego roku będzie aktualizacja do najnowszego.

2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Czy zmiana np nazwy jednego z towarów a następnie synchronizacja ich z poziomu modułu TOWARY w Sello przenosi tę zmianę do Sello? Ważne aby w tym momencie nie trwała już synchronizacja towarów.

Właśnie to testuje, nie pokazuje mi żadnego paska stanu jednak widzę w raporcie że coś tam mieli z synchronizacją towarów.

Link to postu

Teoretycznie wymuszenie zmiany cen powinno nastąpić po jakiejkolwiek zmianie w towarze w Subiekcie a nawet i bez tego. Ale aktualizacja np nazwy towaru powoduje jego całą synchronizację. Może tutaj problem leży gdzieś indziej, może w poziomach cen, które synchronizowane są do Sello i w nich się nic nie zmieniło?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.01.2021 o 09:52, Bartosz Rosa napisał:

Teoretycznie wymuszenie zmiany cen powinno nastąpić po jakiejkolwiek zmianie w towarze w Subiekcie a nawet i bez tego. Ale aktualizacja np nazwy towaru powoduje jego całą synchronizację. Może tutaj problem leży gdzieś indziej, może w poziomach cen, które synchronizowane są do Sello i w nich się nic nie zmieniło?

Cześć, po kilku bataliach naprawiłem wszystko. Po jakimś czasie zauważyłem że część towarów nie ma po prostu zaznaczonej opcji "Synchronizuj z Subiektem" podczas edycji towaru. Musiałem przejrzeć wszystkie towary i zaznaczyć ptaszek. Czasochłonne ale na tą chwile działa. Przydała by się taka opcja w zmianach zbiorczych.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...