Skocz do zawartości

Jak dodać numer BDO do danych firmy?

Polecane posty

  • 1 rok później...
Dnia 5.12.2018 o 15:35, Jacek Magiera napisał:

Chyba najszybciej będzie edytować nagłówek lub stopkę i tam dopisać taką informację, żeby nie edytować każdego wzorca ;) 

A mam jeszcze pytanie o paragony. Według księgowej tam też powinno się umieszczać ten numer. Czy jest jakiś sposób na dodanie tej infomracji? próbowałem w "urządzeniach" wstawić w "dodatkowe linie" ale niestety nie drukuje się.

Serwis chce za to 80 zł... Używamy Novitus Bono E

EDIT: robimy to w wikingu. ;)

Edytowane przez Jakub Z
Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Witam

Chciałbym  odświeżyć temat.

Też mam z tym problem, chciałbym aby numer BDO pojawiał sie w danych Sprzedawcy na wystawianych dokumentach (FS)

Nie mam możliwości wyboru pola własnego w danych sprzedawcy, nie mogę też dodać dowolnego opisu w konfiguracji firmy mogę dodać np numer skype itd. ale później już nie mogę wybrać w wzorcu żeby się drukował.

Chciałbym aby numer BDO pojawił sie w danych sprzedawcy tak jak jest NIP czy numer tel.

Proszę o pomoc w tej sprawie.

 

image.thumb.png.9d276cfcc757df04e26687aeb7a5fe5f.png

Link to postu
  • 1 rok później...

Witam,

 

natrafiłem tutaj w poszukiwaniu odpowiedzi, chciałbym odświeżyć ten wątek.

W dniu 13.01.2020 o 08:55, Przemysław Werner napisał:

Ewentualnie zaawansowana edycja wzorca.

Panie Przemysławie, może Pan wskazać w zaawansowanej edycji jak to zrobić. Zarówno dla Sprzedawcy jak i Dostawcy (dotyczy ZK). Niestety próbowałem przez dodawanie pola własnego do mojej firmy, a następnie poprzez poprawę wzorca, ale poległem. Normalnie dodałem ten nr do danych firmy, ale moje wzorce nie będą posiadały nagłówka z danymi firmy, jedynie dane sprzedawca/dostawca.

Link to postu

Niestety lokalni serwisanci przekierowują na forum :/ 

W Pana poście widziałem wcześniej screen ale zniknął?

Na ten moment poradziłem sobie w poniższy sposób, gdyby ktoś szukał rozwiązania. Dodałem w parametrach (Expression) pola gdzie wyświetlają się dane dostawcy: {PodajTekstDostawcy()} BDO:000........

image.thumb.png.7a06e7df78a001ff3b8ccc2a8d56377c.png

 

Link to postu
10 godzin temu, Bartłomiej Wydra napisał:

Niestety lokalni serwisanci przekierowują na forum :/ 

Poradził Pan sobie bardzo dobrze, ale co do serwisantów to z tej porady słowo "lokalni" jest akurat najmniej ważne.

Takie sprawy jak wzorce wydruków czy raporty nie wymagają fizycznej bliskości.

Można to bez problemu załatwić zdalnie.

Link to postu

Na forum były już poruszane podobne kwestie, a w postach można znaleźć wiele przydatnych rozwiązań.

Poniżej przesyłam przykłady rozwiązań własnych użytkowników oraz tematy e-Pomocy technicznej dotyczące zaawansowanej edycji wydruków, które mogą posłużyć jako przykład do wdrażania własnych rozwiązań. ;) 

Subiekt nexo - Zaawansowana edycja wzorca wydruku

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...