Skocz do zawartości

Oznaczenie zamówienia jako wysłane

Polecane posty

15 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Hmm... U mnie działa. Ale wysyłam i paragony pdf (fiskalny w paczce) i faktury.

image.png.dc23547b91b70e1ecaaccd39021f5d59.png

 

Dokumenty "siedzą" w wysłanych, zresztą gdyby klienci nie dostawali faktur, to już miałbym od nich sygnały...image.png.1b51f0f3b2bd64e1f399c0714fd681db.png

 

Chyba, że masz NEXO? To nie działa.

Nie, nie, mam Sgt i nie przewiduję przesiadki. Na forum chodzą zatem sprzeczne informacje, bo ja już w tej kwestii zgłupiałem. Myślę, że to nie ma znaczenia czy paragony pdf czy faktury - spotkałem się tu na forum z psioczeniem, że zbiorczo nie działa. Zerknij tu, Marcin - nawet sam się udzieliłeś: 

 

Link to postu
5 godzin temu, Zdzisław Bal napisał:

Zerknij tu, Marcin - nawet sam się udzieliłeś: 

Tak, ale zbiorcze wysyłanie opanowałem kilka tygodni temu jak się do tego przyłożyłem. Wcześniej (chyba ponad rok już widziałem taką potrzebę) tylko czytałem o tym na forum, ale nie cisnąłem u siebie, bo miałem problem z poprawnym generowaniem paragonów do pdf, więc i tak nie mogłem wysyłać zbiorczo z w połowie pustych dokumentów. Więc teraz zamiast z poglosek napisałem ze swojego podwórka, że można zbiorczo w GT.

Link to postu
4 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Tak, ale zbiorcze wysyłanie opanowałem kilka tygodni temu jak się do tego przyłożyłem. Wcześniej (chyba ponad rok już widziałem taką potrzebę) tylko czytałem o tym na forum, ale nie cisnąłem u siebie, bo miałem problem z poprawnym generowaniem paragonów do pdf, więc i tak nie mogłem wysyłać zbiorczo z w połowie pustych dokumentów. Więc teraz zamiast z poglosek napisałem ze swojego podwórka, że można zbiorczo w GT.

Kuźwa, no aż mi się wierzyć nie chce. :) @Bartosz Rosa ? :)
Jeśli tak, to robię sprzedaż bez kasy i lecę z fakturami w pdf!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...