Skocz do zawartości

Numeracja faktur

Polecane posty

  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Numeracja faktur
  • 2 lata później...
W dniu 3.01.2019 o 12:00, Marcin Kasprzycki napisał:

Numer początkowy można zmienić tylko przed wystawieniem pierwszego dokumentu. Opcja ta jest dedykowana dla klientów, którzy przechodzą do Subiekta 123 i kontynuują numerację dokumentów wystawionych poza naszym systemem. 

Dzień dobry, tylko jak to zrobić? Chcę przejść z mikroSubiekta na Subiekt 123 w ciągu tego miesiąca i chciałbym ustawić numer początkowy następny po ostatniej fakturze wystawionej tam właśnie.  

Link to postu

Dzień dobry

 

Jeśli utworzył Pan nową numerację - no to de facto trzeba przeklinać każdą fakturę i ustawić tam tą nową numerację.

Jeśli edytował Pan istniejącą numerację, która jest już przypisana do faktur cyklicznych - nic nie trzeba zrobić, faktury cykliczne po prostu skorzystają z nowych ustawień tego rejestru.

 

Jeśli powyższe nie jest jasne, proszę dokładniej opisać co zostało zrobione i jakie są oczekiwania - może być w wiadomości prywatnej do mnie.

  • Dziękuję 1
Link to postu
2 godziny temu, Aleksander Mynarek napisał:

Dzień dobry

 

Jeśli utworzył Pan nową numerację - no to de facto trzeba przeklinać każdą fakturę i ustawić tam tą nową numerację.

Jeśli edytował Pan istniejącą numerację, która jest już przypisana do faktur cyklicznych - nic nie trzeba zrobić, faktury cykliczne po prostu skorzystają z nowych ustawień tego rejestru.

 

Jeśli powyższe nie jest jasne, proszę dokładniej opisać co zostało zrobione i jakie są oczekiwania - może być w wiadomości prywatnej do mnie.

Utworzyłem nową numerację, ponieważ w tej która była przypisana do faktur cyklicznych (też stworzona wcześniej przeze mnie, tylko nie wiedziałem jeszcze jaki numer początkowy nadać, więc zostawiłem domyślny) numer początkowy był nieedytowalny. No i przeklikałem wszystkie :). Nie jest to problem w bieżącym wprowadzaniu tych faktur, tylko z racji, że zaczynam przygodę z tym programem musiałem wprowadzić wszystkich moich dotychczasowych klientów, ponieważ faktury cykliczne są praktycznie dla 100 % moich klientów.

Reasumując, już jest ok :).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...