Skocz do zawartości
Forum użytkowników
MARCIN e-kupowanie.pl

Zmiana "wg klienta" na "wg formularzy" / Ctrl+G na Ctrl+M

Polecane posty

Z uwagi na to, że Sello nauczyło się rozdzielać wielokrotne zakupy klienta z jednej aukcji proponuję zmianę domyślnej opcji: "Grupuj wg klienta" na "Grupuj wg formularzy". Korzyścią była by łatwiejsza obsługa zdublowanych zakupów, a dla prawidłowych transakcji nie będzie różnicy.

image.png.5b284fd99bd4109552370be795911138.png

• Lubię to 1

Przed chwilą, Bartosz Rosa napisał:

Możemy podmienić, ale pewnie okaże się, że ktoś jednak woli grupowanie po kliencie w tym miejscu.

No tak... :D

To może nie podmieniać, tylko dodać poniżej... ?

Bardzo ważne jest dla mnie, aby mieć jak najwięcej kolumn, więc to menu po prawej lewej mi przeszkadza.

Tak przyszłościowo mogę zaproponować, aby nawet je całkiem wywalić i zastąpić ikonami wg poniższego rysunku jest przecież cały pasek niewykorzystany tutaj:

ale to tak tylko przyszłościowo:

image.thumb.png.07264b284a3fef0fc3c5d861e538719b.png

Edytowano przez HotKey .
  • Lubię to 1

Ja z opcji dostępnych w menu po lewej korzystam intensywnie. Za to jeszcze nigdy w całej historii nie przydało mi się menu "Ostatnio edytowane". Przydałaby się w ustawieniach opcja wyłączenia.

• Lubię to 1

Ja często korzystam z PPM i jest to mega niewygodne, stąd można by przenieść wiele funkcji z PPM w nieużywane pole pokazane na grafice powyżej.

każdy z nas pewnie używa innych przycisków, może możliwość wyciągnięcia własnych najczęściej używanych skrótów na górę? I wówczas każdy zrobi sobie to co tam potrzebuje.

• Lubię to 1