Skocz do zawartości

Sello a komplety (aukcje zawierające więcej niż jeden przedmiot)

Polecane posty

Zrobiłem sobie ostatnio mega porządek w magazynie w Subiekcie i potworzyłem komplety wszędzie tam, gdzie powinny być.

No i mam teraz problem z wystawianiem faktur i paragonów po stronie Sello, bo nie wiem nigdy co sie sprzeda i nie mam gotowego kompletu.

Z uwagi na fakt, że kompletów mam kilkaset i wciąż rośnie ich ilość problem jest coraz większy.

Wystawienie faktury z Sello wymaga otwarcie Subiekta i szybkiego tworzenia zestawu. Nigdy nie wiem co się sprzeda.

Chciałbym zapytać jak widzielibyście tworzenie zestawów po stronie Sello?

Było na ten temat wiele zapytań użytkowników chcących, by Sello umożliwiło przypisywanie więcej niż jednego przedmiotu do jednej aukcji. Ja jestem mega przeciwnikiem przypisywania więcej niż jednego przedmiotu do jednej aukcji, stąd wolę właśnie komplety, ale jest to niepraktyczne !!!

Proponujęj dyksusję nad umieszczeniem opcji montowania kompletu po stronie Sello.

Może jakiś "checkbox" w ustawieniach typu "automatycznie montuj brakujące komplety" ?

BYŁOBY MEGA !!!

Jakieś inne pomysły ?

Co Ty na to Bartek'u :D ?

 

image.png.a93a1cc0461f795c3025981edc8f0ec2.png

Link to postu
3 minuty temu, HotKey . napisał:

OK ja również zauważyłem, że SGT pokazuje, że

rezerwa > stan

 

Tylko czemu ja to chciałem w takim razie w Sello pchać, zaraz sobie przypomnę, czegoś mi brakowało, ale faktycznie jest to jakiś ratunek.

Dobrze napisałeś, ratunek. Oczywiście wygodniejsze było by gdyby Sello umiało zmontować komplety "w locie"...

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
3 godziny temu, Robert Mazurek napisał:

Czy ktoś na to coś wymyslił ?. Mam sello i nexo i dużo kompletów - massakra. niekończące się kompletowanie

Są dodatki do subiekta, które kompletują potrzebne rzeczy na podstawie zapotrzebowania z ZK - średnio to się sprawdza. My mamy program, który wszystko za nas już robi. 1 Klik i drukuje PA/FV + list przewozowy + kompletacja + MM jeżeli jest potrzebny towar z innego magazynu + wysyłka PA/FV na maila i masę innych bzdur. Ogólnie z 4 osób obsługi  zeszliśmy na 1 osobę i wzrost wydajności na poziomie 25% :)

Link to postu
1 godzinę temu, Patryk Tworek napisał:

Są dodatki do subiekta, które kompletują potrzebne rzeczy na podstawie zapotrzebowania z ZK - średnio to się sprawdza. My mamy program, który wszystko za nas już robi. 1 Klik i drukuje PA/FV + list przewozowy + kompletacja + MM jeżeli jest potrzebny towar z innego magazynu + wysyłka PA/FV na maila i masę innych bzdur. Ogólnie z 4 osób obsługi  zeszliśmy na 1 osobę i wzrost wydajności na poziomie 25% :)

 

Patryku masz namiar na dodatek ? (polecisz kogoś )  Bo nikt nie ma do Nexo -przynajmniej ja nie znalazłem

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

Poproscie na forum Nexo Pro - o komplety on-the-fly. Tak jak to działa w systemach e-commerce. gdzie sprzedaż kompletu obniża stock na pojedynczych produktach o X.

Obecne rozwiazanie blokuje sprzedaż de facto - bo musisz montowac komplety, co albo powoduje ze mozesz nie sprzedac kompletu, albo ze masz za malo produktow pojedynczych na stanie. A powinno sie to synchronizowac w locie - w zaleznosci co jest sprzedane. Cos jak automatyczne montowanie kompletow ale w wersji ktora pokazuje realny stock na kompletach i pojedynczych (bez montowania)

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...