Skocz do zawartości

Początek i koniec czasu pracy

Polecane posty

Inną możliwością jest to cykl, który pani zdefiniowała nie zaczyna się od poniedziałku - wtedy także będą dwa święta w tygodniu :)

Dla pierwszego cyklu w kalendarzu siedmiodniowym data "Obowiązuje od" ma tylko znaczenie takie aby wskazać jaki jest pierwszy dzień tygodnia, a nie konkretną datę od kiedy w ogóle ten cykl obowiązuje. Dopiero przy dodawaniu kolejnego cyklu data ma znaczenie podwójne - jaki jest pierwszy dzień tygodnia oraz od którego dnia (rok-miesiąc-dzień) stosować nowy cykl.

Link to postu

Na początku chciałbym podziękować za pomoc, udało się zrealizować ponad 100 wypłat, więc jest ok :D

Mam pytanie, czy ta aktualizacja wiosenna, przewiduje jakąś wygodną w użyciu listę, gdzie będzie można wybrać pracownika, zobaczyć jego ECP dla wszystkich dni z danego miesiąca gdzie będą:

- godziny początku i końca, dla każdego dnia

- godziny dzienne, nocne, nadliczbowe itp., dla każdego dnia

- ilość godzin, które minęły między końcem poprzedniego dnia pracy, a początkiem kolejnego dnia pracy - kontrola 11h odpoczynku

Co prawda na szybko stworzyłem Sobie raport na podstawie tablic DniSzczegoly oraz GodzinyPrzepracowanes, ale nie wiem, czy będę go musiał dalej rozwijać, czy wy wypuścicie coś lepszego ;)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...