Skocz do zawartości

Sello bez Subiekta i plik Sello.xml

Polecane posty

Zresetowałem swój system Windows 10 do ustawień fabrycznych i zainstalowałem Sello. Skonfigurowałem plik Sello.xml i okazało się, że Sello się nie uruchamia - wyskakuje błąd, że jest błędne hasło. Hasło w pliku Sello.xml jest podane jako "encrypted". Dopiero po instalacji Subiekta Sello się uruchamia. Może warto to naprawić?

Link to postu
14 godzin temu, Mariusz Balon napisał:

Sello nie sprawdza przy włączeniu czy ma prawidłowy NET Framework?

Widocznie nie. Jak zresztą mało który program. .NET Framework jest na tyle zakorzeniony w systemie, że nie jest traktowany obecnie jako dodatek. W Windows 10 domyślnie wcześniejsze wersje frameworka mogą być wyłączone. Nie wiem dokładnie od czego to zależy, bo nie zawsze tak się dzieje.

Link to postu
  • 9 miesięcy temu...

Właśnie skorzystałem z instalatora najnowszej wersji Subiekta o nazwie "InsERT_GT_Ulepsz_1_59_HF1.exe" (wersja 1.59 HF1) i po wykonaniu tej aktualizacji Sello się nie loguje automatycznie. Wyskakuje błąd, że dane logowania do serwa sql/sello są nieprawidłowe. Sprawdzone na kilku komputerach. Sello próbuje się logować automatycznie ale nie przekształca hasła zapisanego w formie "encrypted" tylko wpisuje go "surowo" zamiast go odszyfrować. Wcześniej pracowałem na wersji instalowanej z pliku o nazwie "InsERT_GT_Ulepsz_1_54_HF3.exe" (wersja 1.54 HF3).

Jakieś sugestie?

Edit: Już znalazłem post, gdzie jest więcej informacji na ten temat. Czekam w takim razie na aktualizację Sello.

 

Edytowane przez maniootek •
Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...