Skocz do zawartości

Błędna nazwa dokumentu końcowego

Polecane posty

Nie wiem czy ten bug został już opisany na forum, natomiast nigdzie nie mogłem znaleźć takiego tematu. Mamy ustawiony zapis dokumentów końcowych do pdf, a ich nazwa to mail danego użytkownika - [Klient::Email]. W momencie zapisu pojedynczego paragonu przy włączonym filtrze "dokument końcowy - do utworzenia" paragon zapisuje się z błędną nazwą. Po dodaniu dokumentu sello przenosi transakcję z listy (ze względu na ustawiony filtr). Wygląda na to, że do zapisania nazwy paragonu sello bierze dane z transakcji "obok", ponieważ tamtej transakcji nie ma już na tej liście. Ten bug występuje niezależnie od wybranego pola z jakim ma zapisywać się dokument. Problem nie występuje przy zbiorczym dodawaniu dokumentów końcowych. Jest to irytujące, ponieważ łatwo może dojść do pomyłki chcąc dodać pojedynczy dokument.

Edytowane przez M P
Link to postu

Opisałem tylko zależność, którą zauważyłem. Problem ten nie występuje jeśli filtr jest ustawiony na "dowolny stan" i transakcja nie znika z listy. Z drugiej strony po zniknięciu transakcji z listy informacja jest zaciągana z transakcji obok więc tak to wygląda od strony użytkownika. Z tego co pamiętam to ten problem występował we wszystkich poprzednich wersjach programu z ostatniego roku-dwóch, natomiast dopiero teraz ta funkcjonalność jest nam potrzebna.

Edit:

Jeśli na liście znajduje się tylko jedna transakcja i po utworzeniu dokumentu znika z listy paragon nie jest zapisywany w ogóle.

Edytowane przez M P
  • Lubię to 1
Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...