Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Keeper

Sello 1.40

Polecane posty

20 minut temu, Marcin Penkiewicz napisał:

Witam mam problem z aktualizacją sello 1.31 .

nie mogę zrobić aktualizacji  podmiotu z 1.304 do 1.309 

Proszę o pomoc

A dlaczego nie robisz z 1.30.4 do 1.31 bezpośredniio?

Jakie się pojawiają problemy?

Proszę podesłać zawartość pliku log wskazanego w oknie raportu. Prawdopodobnie chodzi o problem miejsca w bazie w związku z dużą liczbą zdjęć. Opracowujemy rozwiązanie tego problemu, jeśli się powiedzie będzie dostępne w poniedziałek/wtorek.

Dnia 29.01.2019 o 08:18, Keeper napisał:

zarządzanie promowaniem aukcji w tym ustawianie automatycznego wyłączanie promowania np po 10 dniach od włączenia (zanim się odnowi),

Również jestem za. Może to być bardzo przydatna funkcja.

+1

Dodałbym do tego możliwość podpięcia wielu towarów pod jedną aukcję o czym było już wspominane oraz przebudowę wystawiania faktur. Nie wiem jak jest u innych, ale u nas jest dużo klientów, którzy dokonują zakupu, wybierają FV i za jakiś czas wracają, znowu wybierają FV ale dokonują zakupu z innego konta, przez co w SGT tworzy się nowa kartoteka kontrahenta z NIPem który jest już w bazie. Widziałbym to tak, że z racji że NIP jest niepowtarzalny, to przy wystawianiu FV program weryfikuje czy dany NIP znajduje się w bazie, jeśli tak to wystawia FV na tego kontrahenta (wcześniej np nadpisując adres na nowy jeśli się zmienił). Jeśli kontrahenta (NIPu) nie ma w bazie, to tworzy nowego. Przydałaby się też rozbudowa nadawania symbolu kontrahenta - np nadawanie symbolu automatycznie na podstawie ustawień z SGT (czyli kolejny nr) plus opcja zapisywania NIP tylko w formacie cyfr, bez odstępów, bez -.

Niestety NIP jest piwtarzalny. Mam wiele rekordów w bazie rózne firmy ten sam NIP dla przykładu hufce harcerskie, gospodarstwa rolnicze itd.

Dnia 29.01.2019 o 13:01, Bartosz Rosa napisał:
Dnia 29.01.2019 o 08:18, Keeper napisał:

zarządzanie promowaniem aukcji w tym ustawianie automatycznego wyłączanie promowania np po 10 dniach od włączenia (zanim się odnowi),

Jeśli będzie na to większe zainteresowanie, to pomyślimy.

Również się pod tym podpisuję.

A jak już są sugestie co do zmian, to jest możliwe wprowadzenie przypisanie na stałe gabarytu paczki paczkomatowej do towaru ?

Na pewno dużo by to ułatwiło i odjęło trochę czasu przy tworzeniu paczek. Oczywiście sprawdzi to się przy sprzedaży pojedynczych towarów. Nie wiem jak u innych ale w 95% u mnie paczki to właśnie pojedyncze towary. Aprzy kilku sztukach czy grupowych transakcjach przy dodawaniu paczki może być komunikat o określeniu gabarytu by przypadkiem nie zapomnieć. Chyba że jeden z produktów to gabaryt C, wtedy wiadomo że większa paczka już być nie może. 

9 godzin temu, Paweł Piotr napisał:

A jak już są sugestie co do zmian, to jest możliwe wprowadzenie przypisanie na stałe gabarytu paczki paczkomatowej do towaru ?

Jest możliwe.

Dnia 22.07.2019 o 13:08, Bartosz Rosa napisał:

Jest możliwe.

Jak to zrobić ?

1 godzinę temu, HotKey . napisał:

Jak to zrobić ?

Sądzę, że "jest możliwe" odnosiło się do tego, czy można to będzie wprowadzić do Sello.

• Lubię to 1