Skocz do zawartości

Data zamówień ze sklepu

Polecane posty

Cześć,

Mam problem z datą zamówień ze sklepu. Wszystkie zamówienia wchodzą z prawidłową datą i z godziną 00:00, co utrudnia pracę osobom przerabiającym zamówienia.

Problem pojawił się po aktualizacji 1.29.1 -> 1.30.1

Zamówienia do Subiekta są ściągane przez program s2s, który zaktualizowałem tego samego dnia co Sello. Twórcy programu twierdzą, że w kwestii godziny pobrania zamówienia niczego nie zmieniali, zresztą jest ona nieistotna dla Subiekta (pewnie nawet nie jest przekazywana, bo nie widać takiej kolumny).

Czy w Sello 1.30 było coś zmieniane związane z datą/godziną? Czy ktoś ma podobny problem? A może pomysł jak to rozwiązać?

Link to postu

Mam s2s i zawsze tak u mnie było. Zamówienia ze sklepu "lądują" w Sello jako najstarsze w danym dniu, ale sądzę, że to raczej przypadłość s2s lub sklepu, nie wiem, bo nie miało to dla mnie znaczenia. Ciekawe, czy w GT zapisuje się godzina pobrania...?

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu

Dzięki za odpowiedź. U nas właśnie nie było tego problemu. Zamówienia wchodziły normalnie, tak samo jak te z Allegro i miały datę pobrania zamówienia.

Niepotrzebnie aktualizowałem 2 programy tego samego dnia i teraz mogę nie znaleźć przyczyny.

To mogła być godzina pobrania zamówienia z Subiekta do Sello, a nie godzina powstania zamówienia.

Link to postu

W Subiekcie nie ma zapisanej godziny dodania zamówienia, chyba, że trafiła tam z zewnątrz. Edycja zamówienia z poziomu Subiekta resetuje tę godzinę - być może zamówienia te były edytowane zanim zostały zaimportowane do Sello.

W okolicach synchronizacji z Subiektem nic nie zmieniamy od dłuższego czasu, gdyż pracujemy nad nowym modelem synchronizacji.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...