Skocz do zawartości

Problem z generowaniem paczki Allegro Inpost Paczkomaty

Polecane posty

Witam,

Dzisiaj rano podczas próby generowania paczek do paczkomatu  wyskoczył mi taki błąd

 

Tworzenie paczki 2621/2019: {"status":400,"error":"validation_failed","message":"There are some validation errors. Check details object for more info.","details":{"receiver":[{"email":["invalid"]}]}}

Proszę o informację co oznacza ten błąd.

Pozdrawiam

Link to postu
  • 1 rok później...
1 godzinę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Ale czy jest dostępny w API Inpostu tego nie wiemy...

Jaki błąd podaje Sello?

Dokładnie taki sam:
 

Dnia 31.01.2019 o 10:27, Dawid Görlich napisał:

Tworzenie paczki 2621/2019: {"status":400,"error":"validation_failed","message":"There are some validation errors. Check details object for more info.","details":{"receiver":[{"email":["invalid"]}]}}

 

Link to postu

U mnie też tak było. Chyba nie można godzić się już na zwykłe przelewy...

Wyszukaj ją w InPoście, czy też będziesz miał komunikat, że nie ma takiego zamówienia z allegro. Wyżej podałem jak to u mnie się wyświetliło.

Chyba, że to błąd w którymś api...

Link to postu
38 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

U mnie też tak było. Chyba nie można godzić się już na zwykłe przelewy...

Wyszukaj ją w InPoście, czy też będziesz miał komunikat, że nie ma takiego zamówienia z allegro. Wyżej podałem jak to u mnie się wyświetliło.

Chyba, że to błąd w którymś api...

W Managerze Paczek w ogóle nie mam tej transakcji, nie ma też jej jak szukam po numerze referencyjnym. I co teraz - wysyłać jakimś brokerem?

Link to postu
10 godzin temu, Zdzisław Bal napisał:

W Managerze Paczek w ogóle nie mam tej transakcji,

Ja wyszukiwałem po loginie w sekcji import allegro. I znalazła się, ale bez nr telefonu i mimo, że to sekcja 'allegro' to inpost nie potraktował jej jako allegrową...

Swoją musiałem wysłać na umowę dla zwykłych paczek.

Możesz też nadać tutaj: https://inpost.pl/SzybkieNadania/

Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

A jak wygląda sprawa z adresem e-mail w takiej przesyłce, bo to po nim InPost rozróżnia o jakie zamówienia chodzi. Czy to jest email maskowany z +?

E-mail OK (nr przesyłki jest bo nadałem na swoją umowę). Brak nr telefonu.

obraz.png.ef4101c47ca031e38af7d1212725980c.png

 

 

 

 

Link to postu
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...