Skocz do zawartości

Kopiowanie treści myszką w gestor?

Polecane posty

Witam, trochę walczymy wciąż z gestorem... i dziś zgłoszono mi, że nie da się kopiować treści myszką pisząc wiadomość. No i faktycznie nie da się... są jakieś ikonki, ale z jakiegoś powodu nie pojawia się okno do kopiuj... a skrót klawiszowy ctrl + c itd. nie zawsze działa poprawnie... 

Mam Nexo 21.0.0. (2665) czy to zostało już zmienione? 

Czy uruchomiono już drag and drop? 

 

Pozdrawiam ;)

 

Link to postu

Dzień dobry,

Kopiować myszką  podczas tworzenia wiadomości nie można. Działa skrót Ctrl+C do kopiowania i Ctrl+V do wklejania. W jakich sytuacjach nie działa to poprawnie?

Pyta Pan o Drag'n'drop dla wiadomości pocztowych? Jeśli tak, to jeszcze temat nie został zrealizowany. Najwcześniej zrealizujemy go do wersji letniej.

Link to postu

Witam, 

dostajemy powiadomienia o zamówieniach, gdzie niestety w polu adresata jest "mail sklepu". Niestety kopiowanie ctrl + C nie działa za każdym razem. Da się, ale nie zawsze;/ znacząco wydłuża to odpowiadanie... 

Ogólnie ciężko przeskoczyć z outlooku na gestora :/ 

 

Czy wiadomo kiedy kopiowanie myszką z wiadomości zostanie wdrożone? to są takie "małe rzeczy" o których nawet nie myśli się, ze mogą być niedostępne :/ a są...

Link to postu
  • 1 rok później...
Dnia 7.02.2019 o 10:41, Igor Bernakiewicz napisał:

Jakiś czas temu wycofywaliśmy możliwość kopiowania myszką z poziomu edytora wiadomości gdyż rodziło to wiele problemów. Przyglądniemy się temu tematowi jeszcze raz do wersji letniej.

Panie Igorze a jak wygląda temat drag&drop? Zrobiłem aktualizację, ale nadal nie umiem przerzeucać dokumentów myszką. Czy to jakoś trzeba włączyć? lewy przycisk jedynie zaznacza mi wiadomości.

 

PS Kiedyś też czytałem, że ma być wprowadzona możliwość pracy na kilku oknach? jeden program ale z możliwością otworzenia kilku okien równolegle do siebie. Czy to weszło w życie?

Link to postu

Możliwe jest przenoszenie wiadomości pomiędzy folderami wybranej skrzynki pocztowej za pomocą mechanizmu drag and drop. Podczas wykonywania tej operacji wymagane jest przytrzymanie klawiszy Ctrl+Shift. Opcja ta nie jest dostępna przy przenoszeniu do folderów Szkice i Skrzynka nadawcza.

 W wersji 30, w ramach Laboratorium została udostępniona funkcja umożliwiająca podgląd dokumentów w osobnym oknie.

 

  • Dziękuję 1
Link to postu

Bloga nie ma - jest na forum dział Laboratorium w którym opisujemy wszystkie "nieoficjalne" nowości :)

Natomiast lista "standardowych" nowości w wersjach jest dostępna w programach (moduł InsMAIL oraz w Pomocy) i zawsze publikowana jest też na forum w dziale Informacje i aktualności.

Tytuł każdej nowości zawiera link do filmu z omówieniem na YT. Można je też znaleźć bezpośrednio w YT na kanale lubienexo.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...