Skocz do zawartości

Brak towarów w zakładce podstawowe w wersji 1.30.2/1.30.3

Polecane posty

2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Niedawno na forum był temat poruszany i z tego co pamiętam to albo w s2s albo w Subiekcie w zamówieniach nie jest zapisywana godzina (jak było wcześniej), zatem i w Sello każde ZK jest wystawione z godziną 0:00.

Czy można by w wolnej chwili się pochylić nad tym i wskazać winowajcę oraz go o tym poinformować? Macie kontakt ze sobą przecież. Trochę to przeszkadza

Link to postu

Nie mamy kontaktu z twórcami s2s. Natomiast jeśli chodzi o Subiekta to on sam nie zapisuje godziny utworzenia zamówienia (tylko datę), zatem s2s musiał tam wcześniej wpisywać godzinę, czego obecnie nie robi. Jeśli z zewnątrz zostanie do ZK wpisana godzina to i do Sello ona przejdzie, jeśli w Subiekcie nie ma godziny to w Sello również jej nie będzie.

Link to postu
18 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

s2s musiał tam wcześniej wpisywać godzinę, czego obecnie nie robi.

Raczej nie wpisywał, bo od wielu lat zamówienia z s2s meldują się w Sello "na początku dnia", czyli pewnie z godziną 00.00 lub bez niej... Ale to s2s...

Link to postu

Zaktualizowałem właśnie moje Sello 1.30 do 1.30.3 i w oknie transakcji nie wyświetlają się towary (a właśnie to miało w tej wersji być naprawione??).

Jest problem bo jest poniedziałek rano - dużo transakcji a nie mogę np zmienić towaru na inny kolor w transakcji. Jakiś pomysł na hot-fix?

Link to postu
10 minut temu, • maniootek • napisał:

Zaktualizowałem właśnie moje Sello 1.30 do 1.30.3 i w oknie transakcji nie wyświetlają się towary (a właśnie to miało w tej wersji być naprawione??).

Jest problem bo jest poniedziałek rano - dużo transakcji a nie mogę np zmienić towaru na inny kolor w transakcji. Jakiś pomysł na hot-fix?

U mnie problem nie występuje, ale zdaje się, że inni dodawali jakiś towar z kartoteki na chwilę i pojawiały się towary...

  • Lubię to 1
Link to postu

Zrobiłem tak

1. Wszedłem do transakcji

2. Wyłączyłem fajeczkę "transakcja opłacona"

3. Dodałem byle jaki towar z kartoteki

4. W transakcji wybrałem anuluj zamiast OK

Teraz po wejściu w transakcje (tą na której wykonałem powyższą procedurę oraz pozostałe) lista towarów wyświetla się prawidłowo.

(powyższa procedura zadziałała tylko na jednym kliencie)

Edytowane przez • maniootek •
Link to postu
1 minutę temu, • maniootek • napisał:

Zrobiłem tak

1. Wszedłem do transakcji

2. Wyłączyłem fajeczkę "transakcja opłacona"

3. Dodałem byle jaki towar z kartoteki

4. W transakcji wybrałem anuluj zamiast OK

Teraz po wejściu w transakcje (tą na której wykonałem powyższą procedurę oraz pozostałe) lista towarów wyświetla się prawidłowo.

Forumowy hot-fix zadziałał... ;) Przynajmniej ruszyłeś z robotą... :D:D:D

Ale też ciekawe, bo inni podawali że Sello .3 już usunęło ten problem...

Link to postu

Ta procedura, która opisałem w po

11 minut temu, • maniootek • napisał:

Zrobiłem tak

1. Wszedłem do transakcji

2. Wyłączyłem fajeczkę "transakcja opłacona"

3. Dodałem byle jaki towar z kartoteki

4. W transakcji wybrałem anuluj zamiast OK

Ta procedura zadziałała na stałe tylko na jednym komputerze (serwerze) a u klientach to się nie naprawia. Tzn jak dodam trzeci towar i zapiszę transakcję (bo w transakcji są dwa towary) to się lista pojawi po ponownym wejściu do transakcji więc coś tam mogę zmienić ale po zapisaniu (gdzie zostają dwie transakcje) to lista znowu znika.

Link to postu
  • Bartosz Rosa zmienił tytuł na Brak towarów w zakładce podstawowe w wersji 1.30.2/1.30.3
Dnia 11.02.2019 o 09:38, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Forumowy hot-fix zadziałał... ;) Przynajmniej ruszyłeś z robotą... :D:D:D

Ale też ciekawe, bo inni podawali że Sello .3 już usunęło ten problem...

W naszym przypadku do pozbycia się błędu z wyświetlaniem wystarczyła aktualizacja. Po niej problem nigdy więcej się nie pojawił, na żadnej stacji roboczej ;) Jak widać występują jeszcze wyjątki.

Link to postu
1 godzinę temu, Joanna S. napisał:

Jak widać występują jeszcze wyjątki.

Problem zależy mocno od konfiguracji komputera, dlatego nie wychwyciliśmy go w testach, bo tylko na jednym środowisku u nas wystąpił.

26 minut temu, Robert Mazurek napisał:

Takze mam napisać o fixa  do pomocy sello ?

Jeśli lista towarów w transakcji jest pusta i wersja jest podniesiona do 1.30.3 to tak :).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...