Skocz do zawartości

Problem z usuwanie galerii w asortymencie

Polecane posty

Witam,

Stworzyłem rozszerzenie do Subiekta, które miało na celu usunięcie wszystkich zdjęć z galerii w Asortymencie dla wybranych produktów.

 

var nowe_dokumenty = o.MediaDokumenty();

foreach (var el in nowe_dokumenty)
{

    nowe_dokumenty.Remove(el);
}

try
{
    if (!o.Zapisz())
        o.WypiszBledy();
}
catch (Exception e)
{
    Console.ForegroundColor = ConsoleColor.Red;
    Console.WriteLine("BŁAD ZAPISU :");
    Console.WriteLine(e.ToString());
    Console.ResetColor();
}

 

gdzie zmienna "o" to IAsortyment

Podczas zapisu dostaję błąd Exception:

image.thumb.png.41048ab95117aa77e4b733e7111eeec0.png

 

Chciałbym dowiedzieć się jak rozwiązać zaistniały problem.

Link to postu

Zamieszczona treść wyjątku wskazuje na problemy gdzieś na styku Subiekt nexo i vendero. Sprawdziliśmy Pana skrypt na takim podmiocie, ale nie udało się nam powtórzyć tego problemu. Proszę spróbować uruchomić synchronizator vendero na tym podmiocie i jeszcze raz wykonać ten skrypt. Gdyby problem dalej występował to będziemy Pana prosić o logi z synchronizacji, które znajdują się w katalogu C:\Users\[nazwa_uzytkownika]\AppData\Local\InsERT\Vendero\Logs

  • Zmieszany 1
Link to postu
  • 3 tygodnie później...

image.thumb.png.70c1d1a333c8bed03f2b0092a26d2967.png

Chciałem jeszcze wrócić do tego tematu. Dziś próbowałem usuwać zdjęcia z galerii i pojawia się taki oto problem podczas zapisu obiektu.

Z błędu SQL wynika, że jest to jakoś powiązane z Vendero, które nie dawno próbowaliśmy usunąć, lecz operacja mogła się nie powieźć w 100%.

Nie dawno wysyłaliśmy do Państwa bazę do przeanalizowania związaną z innym problemem, ale w tamtej wersji tego problemu nie ma. Jeśli będzie potrzeba wyślę w otwartym już temacie kontaktowym aktualną wersję lecz chciałem pierw spróbować dowiedzieć się, czy możemy to samemu jakoś naprawić. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...