Skocz do zawartości

e-Sprawozdanie finansowe - dodatkowa informacja - zakładka podatki

Polecane posty

Dzień dobry Wszystkim,

bardzo proszę o informację, w jaki sposób mogę wprowadzić dane odnośnie podstaw prawnych w zakładce podatki znajdującej się w dodatkowej informacji w e-sprawozdaniach finansowych.

Zrzut obrazujący o co konkretnie mi chodzi poniżej w załączniku.

Komórki dotyczące artykułu, ustępu, punktu itd. są nieaktywne. Mogę tylko wpisywać kwoty w kolumnach dot. wartości, wartości łącznej, z zysków kapitałowych oraz innych źrodeł

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

podatki_art.PNG

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na e-Sprawozdanie finansowe - dodatkowa informacja - zakładka podatki
  • 1 rok później...

Witam, mam pytanie dotyczące zakładki podatki w e-sprawozdaniu finansowym. Został zapłacony podatek dochodowy np. 100 tys. , natomiast w PIT-36 L zostanie załączony załącznik 0 i uwzględniona ulga termomodernizacyjna. Teraz nie wiem czy powinnam podać w zakładce podatki kwotę podatku dochodowego 100 tys. , czy kwotę podatku wynikającą z PIT-36 L po uwzględnieniu ulgi termomodernizacyjnej.

Link to postu

A to nie jest tak, że osoby fizyczne sporządzające sprawozdanie finansowe nie mają obowiązku wykazywania różnic pomiędzy podstawą opodatkowania a wynikiem finansowym ze sprawozdania i tym samym nie uzupełniają zakładki podatki? Wydaje mi się, że obowiązek ten spoczywa wyłącznie na spółkach kapitałowych. Proszę o potwierdzenie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...