Skocz do zawartości

Przeniesienie danych z mikroGratyfikanta do mikroGratyfikanta

Polecane posty

Witam, kiedyś na pewno juz to robiłam - przeniesienie danych z bazy jednego mikrogratyfikanta do drugiej, ale niestety nie pamiętam jak - firma od tego roku zmieniła formę opodatkowania z ryczałtu na PKPiR, więc musiałam otworzyc nowy podmiot. Bazę z mikrogratyfikanta chciałabym przeniesc automatycznie - proszę o pomoc

Link to postu
2 minuty temu, Magdalena Sterczała napisał:

Witam, kiedyś na pewno juz to robiłam - przeniesienie danych z bazy jednego mikrogratyfikanta do drugiej, ale niestety nie pamiętam jak

Też chciałbym się dowiedzieć jak  to zostało zrobione...

 

3 minuty temu, Magdalena Sterczała napisał:

firma od tego roku zmieniła formę opodatkowania z ryczałtu na PKPiR, więc musiałam otworzyc nowy podmiot. Bazę z mikrogratyfikanta chciałabym przeniesc automatycznie - proszę o pomoc

Można zachować kopię podmiotu, usunąć dane Rachmistrza za pomocą programu księgowego i uruchomić Rachmistrza raz jeszcze.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Przeniesienie danych z mikroGratyfikanta do mikroGratyfikanta
23 godziny temu, Magdalena Sterczała napisał:

Ta wersja jest ok przy założeniu, że ktos (Na pewno niestety nie ja :( ) nie zacznie księgować w nowym roku....

Cóż mogę powiedzieć, zmiany w roku 2019 należało zaplanować w roku 2018, a nie w lutym 2019...

 

23 godziny temu, Magdalena Sterczała napisał:

Czy można  mieć baze z tego roku i mikrogratyfikanta z wcześniejszej bazy?

Tak, można pracować na dwóch podmiotach.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...