Skocz do zawartości

Problemy z Biurem nexo

Polecane posty

Witam,

Dwie sprawy:

1. Przy eksporcie danych z biura do portalu klienta (dane z gratyfikanta nexo pro) za miesiac styczen 2019 pojawiaja nam sie  tez informacje z miesiaca stycznia 2018 roku.

Nie wiem gdzie jest tego przyczyna. Prosze o pomoc. Przesyłam zrzuty ekranow, na ktorych widac ze na liscie plac mam 8 osob a na portalu widnieje ich znacznie wiecej.  Zrzuty ekranu prezentuja sytuacje.

2. Przy eksporcie listy plac do portalu klienta nie widac faktycznej wyplaty netto dla pracownika. Tzn jest widoczna wyplata jednak brak w niej odliczen  z tytulu egzekucji komorniczych badz np zaliczek pobieranych przez pracownika w ciagu danego miesiaca. Czy moge zglosic sugestie aby taka pozycja sie pojawiła? a jesli jest to jak ja wywolac? zrzut wyplata netto.

widok portalu 2t.jpg

5c6f0a4d160ed_listaplaczgratyfikanta.thumb.jpg.0120a849e88deaeb79512f236c598f64.jpg

widok portalu 3.jpg

widok z biura 2019 01.jpg

wyplata netto.jpg

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Problemy z Biurem nexo
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 21.02.2019 o 01:05, Radek Szachnowski napisał:

2. Przy eksporcie listy plac do portalu klienta nie widac faktycznej wyplaty netto dla pracownika. Tzn jest widoczna wyplata jednak brak w niej odliczen  z tytulu egzekucji komorniczych badz np zaliczek pobieranych przez pracownika w ciagu danego miesiaca. Czy moge zglosic sugestie aby taka pozycja sie pojawiła? a jesli jest to jak ja wywolac?

Takich ustawień nie ma. Sugestię przyjąłem - postaramy się w najbliższych wersjach (po wersji 25) ten raport rozbudować o kwotę netto po potrąceniach.

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...