Skocz do zawartości

Sello 1.30.4 nie można wpisać numeru nadania

Polecane posty

Witam, czy ktoś mi wyjaśni dlaczego nie można wpisać numeru nadania w poprzedniej wersji nie było z tym problemu a wczoraj zrobiłem aktualizację do najnowszej i nagle pole gdzie zawsze wpisywałem numer nadania jest szare (nieaktywne) czy trzeba coś w ustawieniach włączyć ? dodam że nie używamy Sello do zamawiania kuriera itd. kurierów obsługujemy zewnętrznie a w sello wpisujemy tylko sam numer listu.

Przechwytywanie10.PNG

Link to postu
10 minut temu, Kuba Karpowicz napisał:

Przy okazji mam pytanie, czy znajdę gdzieś pomoc do włączenia synchronizacji z API ShipX, tzn. aby zlecać Inpost przez Sello?

https://www.sello.pl/2018/11/19/sello-1-30/

Konieczne jest nadanie przez InPost nr ID firmy i tokenu.

Link to postu
7 minut temu, Bartek Oleszczuk napisał:

Kiedy wyjdzie porprawka dotycząca braku możliwości wpisywania numeru listu przewozowego?

U mnie wygląda to tak, że muszę zmienić na odbiór osobisty ->wklejam numer->zmieniam na prawidłową dostawę. Jest to czasochłonne.

Skąd wziąć do InPost nr ID firmy i token?

Pozdrawiam

Obserwuj stopkę Bartka:

image.png.6644c77daa4527c718068780a7e6002c.png

(jeśli nie widzisz podpisu to włącz ich widok w ustawieniach forum)

 

 

ID i token - pisz do przedstaiciela inpostu. Oni przydzielają.

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...