Skocz do zawartości

Brak możliwości wyliczenia opłat dla klienta Biura nexo na podstawie wystawianych rachunków do umów cywilnoprawnych

Polecane posty

Witam,

W biurze nexo, w cennikach mozna ustawic wiele opcji do wyliczenia oplaty dla klienta za usługi ksiegowe. Brak jest jednak mozliwosci wyliczenia oplat na podstawie ilosci rachunkow do umow cywilnoprawnych. Prosze o informacje w tym zakresie. Dziekuje z góry za odpowiedz.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Brak możliwości wyliczenia opłat dla klienta Biura nexo na podstawie wystawianych rachunków do umów cywilnoprawnych
  • 2 tygodnie później...

ok teraz rozumiem. dziekuje slicznie za wyjasnienia. ps nie potrzebuje rozdzielac zlecen od umow o dzielo. 

Mam rozumiec ze  w ramach umowy pracowniczej beda liczone umowy cywiloprawne (dzielo i zelcenie) oraz umowy wynikajace z zatrudnienia "etatowego"?

Link to postu

Witam,

 

Dnia 13.03.2019 o 13:41, Radek Szachnowski napisał:

Mam rozumiec ze  w ramach umowy pracowniczej beda liczone umowy cywiloprawne (dzielo i zelcenie) oraz umowy wynikajace z zatrudnienia "etatowego"?

Z kolei kalkulacja umowy pracownicze obejmują listy płac - czyli wynagrodzeń z umów o pracę - i tu faktycznie jest niespójność nazewnicza. Dla umów cywilnoprawnych (zleceń i o dzieło) , jest atrybut lista rachunków do umów pracowniczych.

  • Dziękuję 1
Link to postu

jeszcze kilka  pytan w watku cennikow: 

1. Rozumiem, ze ustawienie cennika indywidualnego w module klienta biura w zakladce biuro oznacza, ze postawa bedzie brana wlasnie z tej, indywidualnej pozycji oraz do miesiecznej kwoty bedzie doliczona wartosc na podstawie cennika, ktory sobie zdefiniuje? na fakturze pojawi sie kwota indywidualna + naliczone pozyje wedlug cennika?

2. Jesli wybiore zapis do kpir oraz kolejna pozycje dekret to cennik naliczy mi podwojnie? raz przy zapisie do kpir a raz przy dekretacji dokumentu?

Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz.

 

Link to postu

Dzień dobry.

 

Ad. 1. Tak :)

AD. 2. Zapis KPiR to wykonanie zapisu w książce przychodów - nieistotne czy automatycznie czy ręcznie. Dekret do to wykonanie zapisu w księdze głównej pełnej księgowości (Rewizorze) - również nieistotne czy ręcznie czy automatycznie. Czyli w ramach danego klienta nie naliczy podwójnie bo albo będzie naliczał ilości KPiR albo ilości dekretów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...