Skocz do zawartości

Parametry wydruku listy płac

Polecane posty

Dzień dobry, dostałam zapytanie od klienta czy można na liście płac mieć wykazane obok wartości - liczbę godzin przepracowanych w miesiącu, liczbę godzin (lub dni) urlopu, liczbę nadgodzin ???

Oraz czy w miejscu gdzie na dole listy są koszty pracodawcy - czy mogą one być podsumowane - w jednej zbiorczej pozycji na końcu listy ??/

 

Sprawdzałam w parametrach wydruku ale nie dopatrzyłam się gdzie można to zmienić (dodać) ?/

 

dziękuję za info czy coś takiego jest w ogóle możliwe , pozdrawiam

Link to postu
13 minut temu, DOROTA RUDNICKA napisał:

wynagrodzenia, wypłaty i rachunki, wybieram dział XXX - pokazuje mi tylko rachunki z danego działu - zaznaczam je wszystkie na niebiesko - prawym klawiszem myszy - drukuj - zbiorcze zestawienie list płac/rachunków .

Zbiorcze zestawieni list płac/rachunków drukuje dla każdej listy płac jeden wiersz (tak jakby wiersz podsumowania z wydruku listy płac). Dla każdej listy płac uwzględniane są wszystkie wypłaty/rachunki, które się w danej liście znajdują. Zaznaczenie wielu wierszy przed wydrukiem wpływa tylko na parametry wydruku, a konkretnie na zakres dat/miesięcy z których listy mają być uwzględnione.

Jeśli konieczny jest wydruk list rachunków w podziale na działy można po prostu stworzyć wiele list rachunków - jedna lista na dział.

2 minuty temu, DOROTA RUDNICKA napisał:

Jeszcze jedno pytanie - czy można gdzieś w programie zmienić parametry wydruku - dokładnie wygląd rachunku do umowy zlecenie - chodzi o zmianę na dole dokumentu - żeby nie pisało kwituję odbiór kwoty..... - w momencie kiedy w rachunku jest ustawiona wypłata przelewem

Konfiguracja - treści dokumentów - powielić wbudowaną treść rachunku i edytować do woli

Link to postu

W konfiguracji - Typy umów pracowniczych należy najpierw zmienić w polu "Definicja listy płac" na wartość (dowolna)

image.png.7cda6a0aa0e732f27992f746231e09ab.png

W System wynagrodzeń - definicje list płac stworzyć wymaganą liczbę list rachunków.

Wtedy w umowach danego typu będzie można wybrać definicję listy płac tak jak w umowach o pracę.

Dodam tylko, że wiele list rachunków można tworzy w Gratyfikancie nexo PRO.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Żeb y nie zaczynać nowego tematu, podepnę się. Gdzie znajdę ustawieni konfiguracji list płac i odcinków?? U mnie wygląda to tak:  

 

I drugie pytanie: Na wydrukach w pozycji wynagrodzenie zasadnicze mam kwotę z minusem! Dlaczego? Wszędzie, na każdej liście płac, na wydrukach odcinków... Całość jest ok, wyliczenia są ok, minus jest tylko w tym jednym momencie "wynagrodzenie zasadnicze".

image.png

Link to postu

Niestety nie załączyły się obrazki.

Nie ma w Gratyfikancie nexo domyślnie takiego składnika jak wynagrodzenie zasadnicze. Czy to składnik dodany przez Panią, czy może grupa składników na wydruku.

Proszę pokazać wypłatę i konfigurację wydruku gdzie występuje ten minus. Czy na pewno na wydruku odcinków z wypłaty (nie odcinka) drukowanym według tej samej konfiguracji wydruku nie ma minusa?

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...