Skocz do zawartości

Chorobowe dlaczego nie nalicza?

Polecane posty

Pracownik 10 dni na zwolnieniu lekarskim, program nie naliczył chorobowego, nie rozumiem dlaczego!

Normalnie zarabiający, nawet nie na najniższej krajowej, a komunikat mam taki  - "podstawa jest mniejsza od płacy minimalnej pomniejszonej o składki społeczne..."

Dlaczego? Co robie nie tak? Do tej pory (od roku) nie było problemu. Czy mogę ręcznie wprowadzić chorobowe? Ratunku! Dziś wypłata... 

Clipboard01.jpg

Link to postu

Przeliczałam samo wynagrodzenie, z poziomu wynagrodzeń, nie przeliczałam podstawy,

nie kasowałam absencji - kasowałam wynagrodzenie ale bez efektu.

Podejrzewam, że mam najświeższą wersję. 

Jutro to zrobię, dziś już nie mam jak.

Czyli: konserwacja, przeliczenie podstawy i zobaczymy. Cuda normalnie. Gdyby t był nowy pracownik... ale pracownik kilkuletni, bywa na zwolnieniach... Zdziwił mnie ten komunikat, że podstawa mniejsza od minimalnej.
I nasunęło mi się pytanie: Czy można definiować składniki dla pojedynczej umowy?? Czy tylko dla listy plac a w związku z tym dla wszystkich umów z danej listy?  

Link to postu

ok. Jutro się okaże :) Na razie dzięki. A moje pytanie? Bo próbowałam zmieniać składniki z poziomu umowy, ale nie potrafiłam. Lista plac tak, bez problemów. Ale ponieważ mam kilka list, a na jednej z list kilka różnych składników umów, byłoby super, gdyby można było definiować dla poszczególnych pracowników składniki  wynagrodzeń .

Link to postu
15 godzin temu, Jacek Filipkiewicz napisał:

 

- czy próbowała Pani użyć funkcji "Przelicz podstawę" - na górnej belce na poniższym obrazku:

 - niestety nie działa! Nie przelicza, jest w dalszym ciągu 0 i komunikat " obiekt docelowy wywołania zgłosił wyjątek". czerwony. 

Wprowadzę ręcznie i będę walczyć z ZUSem i całą resztą.  mam nadzieję, że to jakiś jednorazowy wyskok.

 

Clipboard03.jpg

Link to postu
1 godzinę temu, Ewa Szydełko napisał:

komunikat " obiekt docelowy wywołania zgłosił wyjątek"

Od tego komunikatu błędu należało rozpocząć naszą dyskusję. Przy poprzednim wprowadzaniu tej absencji z pewnością się on także pojawił.

I z pewnością ma Pani dość starą wersję, w której taki błąd występował.

Najlepiej by było skasować tę absencję, zainstalować najnowszą wersję InsERT nexo i wprowadzić absencję od nowa.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...