Skocz do zawartości

Nie wysyła numerów nadań DHL

Polecane posty

18 minut temu, Gonz P napisał:

Bez problemu po nadaniu numeru przez Inpost SELLO samo ustawia status do zsynchronizowania z Allegro.

Nie dzieje się tak z paczkami wysyłanymi przez DHL, aby wysłać nr do Allegro trzeba użyć funkcji "Wyślij ponownie numery nadawcze".

Zainstalowana najnowsza wersja.

 

Ktoś coś?

Jak wpisywane są nr DHL do Sello?

Link to postu
1 minutę temu, Gonz P napisał:

Przez program "Asystent DHL dla Sello"

To wszystko jasne. Ten program niewłaściwe wpisuje nr do bazy Sello, bez dodania opcji powodującej, że Sello wysyła nr do allegro.

Zgłaszałem im to kiedyś, ale najwyraźniej nie poprawili... Pozostaje Ci ręczne przeklikanie paczek DHL w Sello.

Link to postu
5 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

To wszystko jasne. Ten program niewłaściwe wpisuje nr do bazy Sello, bez dodania opcji powodującej, że Sello wysyła nr do allegro.

Zgłaszałem im to kiedyś, ale najwyraźniej nie poprawili... Pozostaje Ci ręczne przeklikanie paczek DHL w Sello.

Dzięki za info.

Kiedyś pisałem do dewelopera tego programu w sprawie aktualnej wersji ale zero odpowiedzi, zgłaszałeś to do DHL ?

Link to postu
Przed chwilą, Gonz P napisał:

Dzięki za info.

Kiedyś pisałem do dewelopera tego programu w sprawie aktualnej wersji ale zero odpowiedzi, zgłaszałeś to do DHL ?

Tak. Ale już nie korzystam z tego programu, bo nie dało się tam zaznaczyć, żeby DHL wysyłał darmowego SMS-a do klienta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...