Skocz do zawartości

Blokada filtrów (Dokumenty z okresu)

Polecane posty

Witajcie,

Mam prośbę o pomoc w kwestii filtrów, które umożliwiają np. widok dokumentów z nieokreślonego okresu, co automatycznie daje wgląd pracownikom w całkowity obrót jaki miał miejsce w firmie z użyciem Subiekta. I tutaj pojawia się mój problem: jak to zablokować? Najlepiej całą sekcję filtrów dla określonych pracowników, w moim przypadku nie ma takiej potrzeby, aby ta funkcja istniała dla pracownika, wystarczający jest widok "dzień bieżący". Szukałem w parametrach personelu, ale nie widzę tej funkcji.

Będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję.

Artur

Link to postu

Linia GT nie posiada takiej funkcjonalności (w odróżnieniu od Navireo), w standardzie można co najwyżej wyłączyć podsumowania listy i odebrać uprawnienia do zmiany jej parametrów i kopiowania. Można też sięgać po rozwiązania dodatkowe, które pozwolą ingerować w listę dokumentów..

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...
  • Artur Baczewski zmienił tytuł na Blokada filtrów (Dokumenty z okresu)
19 godzin temu, Artur Baczewski napisał:

A jeśli chodzi o rozwiązanie dodatkowe, to masz pomysł gdzie szukać?

Pierwszy i oczywisty kierunek to (właściwie wybrany) dostawca programu, później katalog rozwiązań Partnerskich i firmy, które ogłaszają się tam ze swoimi rozwiązaniami, jednak jest już pracowity okres w branży wdrożeń oprogramowania, więc może być problem z terminami.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 21.05.2020 o 18:20, Marek Marek napisał:

z tego co wiem to nie da się tego zablokować. Subiekt twierdzi, że tylko da się to ograniczyć w Navireo.

Także uważam, że to powinno to być w standardzie dostępne w Subiekt GT ponieważ zazwyczaj pracownicy ustawiają sobie widoki na czas nieokreślony.

Dodam, że w GT można przywracać użytkownikom ustawienia filtrów do postaci jakiej oczekujemy (nadpisując ustawienia listy w bazie danych), na przykład codziennie w nocy.

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

Ja również zgłaszałem taką sugestię, jak i wiele innych, ale twórcy programu nie widzą podstawowych wad swojego z jednej strony bardzo rozbudowanego programu, a z drugiej pozbawianego tak podstawowych funkcji.

Myślę, że jedyne rozwiązanie to zmiana oprogramowania.

Czym dłużej korzystam z Subiekta, tym bliższy jestem podjęcia takiej decyzji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...