Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Krystian Koryciak

Automatyzacja zamówień towarów i aukcji allegro.

Polecane posty

Witam

Dążąc do automatyzowania każdego aspektu handlu internetowego mamy do zaoferowania oprogramowanie do automatyzacji zamówień od dostawców. 

Jeżeli używamy Sello/Subiekta GT oraz nasz dostawca także używa Subiekta GT, możemy wdrożyć oprogramowanie, które:

- odzwierciedli nam w naszym Subiekcie ofertę dostawcy -> w każdej chwili mamy pod ręką aktualny stan i cenę u dostawcy co w połączeniu z Sello bądź innym naszym oprogramowaniem  pozwala na wystawienie aktualnej oferty naszego dostawcy na Allegro przy posiadaniu minimalnego stanu towaru na miejscu. Aukcje będą pilnowane i ewentualnie wstrzymywane jeśli u nas i u dostawcy towaru zabraknie.

Jeżeli na to zezwolimy - w naszym Subiekcie powielą się nowo dodawane kartoteki produktów u dostawcy.

- Program o zaplanowanym czasie przeanalizuje sprzedaż w Sello i wygeneruje u nas zamówienie do dostawcy (ZD), po stronie hurtownika wygeneruje ZK.
- Kiedy dostawca zrealizuje zamówienie możemy opcjonalnie od razu przyjąć towar w naszym systemie jako PZ (z ilościami potwierdzonymi przez dostawcę)

- Możliwe jest estymowanie minimalnych stanów magazynowych i zamawianie towaru na X dni handlu. Program uczy się bieżącego zapotrzebowania na towar. 


Generalnie, oprogramowanie eliminuje udział człowieka w analizie i zamawianiu towaru u konkretnego dostawcy, redukując go praktycznie do zatwierdzania faktur zakupu.  Zawsze zamawia tyle ile jest potrzebne, nie przegapia, nie robi nadmiernych zapasów.


W przypadku posiadania przez jednego klienta wielu podmiotów (firm-córek) możliwe jest poszukiwanie towarów pomiędzy nimi i jego ściągnięcie do odpowiedniej firmy dokładnie w momencie wystawiania dokumentu końcowego (wydłużając proces o około sekundę). 

W przypadku zainteresowania rozwiązaniem zapraszamy na PW. 

Udostępnij ten post


Link to postu

×