Skocz do zawartości

Zmiana opisu, zakończenie aukcji - błąd wyświetlania strony

Polecane posty

Nigdzie na forum nie znalazłem tego problemu, więc sądzę że problem nie jest powszechny. Od kilku tygodni mamy problem z wprowadzaniem zmian bezpośrednio z Sello. To znaczy, po kliknięciu na opis znajdujący się w lewym dolnym rogu w zakładce Aukcje Trwające w tekst "Zmiana opisu, zakończenie aukcji"  wyskakuje strona na Allegro - Ta przestrzeń jest pusta, Strona, której szukasz, nie istnieje (błąd 404). Dodam że wersja Sello jest aktualna.
Może ktoś z Was ma podobny problem? Może ktoś wie z czym jest to związane? Dziękuję za podpowiedź.
Pozdrawiam Tomasz

 

Link to postu

Tak, to prawda, ale najpierw trzeba odszukać Aukcję, a później ja edytować. To spory problem przy kilku tysiącach aukcji. Opcja ta dawała sporo ułatwień i oszczędzała czas, dlatego moje pytanie dotyczy - czy będzie ona działać, bo to, że można ja edytować  - tu nic się nie zmieniło. Wymaga to jednak sporo czasu przy większej ilości zmian.
Czy macie inne rozwiązanie?

Link to postu
34 minuty temu, tomasz_cz napisał:

po kliknięciu na opis znajdujący się w lewym dolnym rogu w zakładce Aukcje Trwające w tekst "Zmiana opisu, zakończenie aukcji"  wyskakuje strona na Allegro

Jak odszukać? To co zacytowałem powyżej świadczy o tym, że i tak ją musiałeś wyszukać, więc zmienia się tylko to, że nie klikasz na link po prawej tylko klikasz w tytuł aukcji... Czy tak robisz? Chyba, że chodzi o coś innego?

image.png.e0ce604226ca89100498a54406249995.png

Link to postu

Chodzi mi o dokonanie zmiany w opisie aukcji. Klikając w link, trzeba skopiować nr aukcji , wkleić go w pole wyszukiwania i odszukać, następnie klikając w pole EDYCJA i można ją edytować. Wiem, że to dość proste, ale przy zmianie 100 aukcji dziennie, to trwa - bo np. Allegro doczepiło się do informacji które są zamieszczone w tych 100 aukcjach i trzeba usunąć.
Dlatego zapytałem o możliwość zmiany tego w sposób nieco szybszy.
Bardzo dziękuję kolego za reakcję ?

Link to postu
19 minut temu, tomasz_cz napisał:

Chodzi mi o dokonanie zmiany w opisie aukcji. Klikając w link, trzeba skopiować nr aukcji , wkleić go w pole wyszukiwania i odszukać, następnie klikając w pole EDYCJA i można ją edytować. Wiem, że to dość proste, ale przy zmianie 100 aukcji dziennie, to trwa - bo np. Allegro doczepiło się do informacji które są zamieszczone w tych 100 aukcjach i trzeba usunąć.
Dlatego zapytałem o możliwość zmiany tego w sposób nieco szybszy.
Bardzo dziękuję kolego za reakcję ?

W jaki link Ty klikasz? Nie robisz tak jak Ci opisałem najwyrażniej...

Link to postu

Człowiek uczy się całe życie - pięknie dziękuję przyjacielu i serdecznie pozdrawiam Ciebie życząc Ci miłych i ciepłych Świąt. Bardzo dziękuję za pomoc. Temat nie był omawiany i z pewnością jeszcze komuś się przyda. Pozdrawiam Tomasz - odpowiedź wyczerpująca.?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...