Skocz do zawartości
Forum użytkowników
AUTO CZĘŚCI

Program do obsługi allegro

Polecane posty

witam, jeśli napisałem post w złym dziale to proszę o przeniesienie

poszukuję programu do obsługi aukcji allegro tzn. do hurtowej zmiany parametrów w aukcjach - żeby nie był zbyt skomplikowany,

np. żebym mógł zaznaczyć kilka aukcji i dla nich wybrać taki sam parametr bo obecnie na allegro nie ma takiej możliwości i muszę każdą aukcję przerabiać ręcznie,

konkretniej wybieram 15 aukcji i zaznaczam parametr "producent części" i wybieram Audi.

Dnia 29.04.2019 o 09:09, Patryk Tworek napisał:

W sello bez problemu można coś takiego zrobić

Może na etapie tworzenia aukcji, potem niestety nie ma takiej możliwości na dziś.

Potwierdzam właśnie sprawdziłem takie coś jest dostępne tylko dla przygotowanych aukcji. W aktualnie trwających nie da się czegoś takiego zrobić. Jest jedno oprogramowanie które znam ale nie wiem czy regulamin forum pozwala na podawanie takie jawne nazw do innych rozwiązań ; P jego nazwa to base..... ;)

Dodam tylko, że mamy w planach, jak tylko uporamy się z transakcjami ;). Na tę chwilę da się to zrobić tylko w przygotowanych (niewystawionych) aukcjach.

Edit:

Aczkolwiek po chwili namysłu... jeśli ktoś potrafi grzebać w bazie danych to można podmienić/dodać wartości w aukcjach trwających (tabela au_CategorySpecific), wywołać jakąkolwiek zmianę aukcji trwającej i Sello wyśle te zmienione parametry - skutek uboczny konieczności przesyłania całej struktury oferty do Allegro przy jej modyfikacji. Można zatem powiedzieć, że Sello wysłać te dane obecnie potrafi, nie ma jedynie edytora dostępnego z programu, który pozwoli to zrobić. Ale to raczej zabawa dla zaawansowanych i potencjalny pomysł dla kogoś kto chciałby taki dodatek do Sello stworzyć - przy czym uprzedzam, że (raczej w nowym roku) będzie taka funkcja w Sello dostępna.