Skocz do zawartości

Terminal Płatniczy Polski ePłatności ICT220 Subiekt GT Kasiarz

Polecane posty

Dzień dobry. 

Do niedawna mieliśmy jeden terminal nie podłączony pod system sprzedaży. Wczoraj zainstalowaliśmy 2 nowe terminale model  ICT220. Chcemy aby terminal współpracował z Subiektem. Terminal od strony dostawcy został prze konfigurowany na UDP (komunikację po LAN) oraz konfiguracja z kasiarzem przebiegła w sposób prawidłowy - test połączenia urządzeń przechodzi prawidłowo. Problam polega na tym, iż podczas wystawiania np. FS lub paragonu po zastosowaniu metody płatności ,,karta płatnicza'' nie pojawia się komunikacja z terminalem, tzn. nie pokazuje się kwota. Nie zmieniałem ustawień w Subiekcie GT - dodaliśmy tylko terminale do kasiarza. Proszę o pomoc w tej prawie. 

 

 

Link to postu

Ok dziękuję za odpowiedź. Do pełnego sukcesu brakowało ustawienie terminala na konkretnych dokumentach sprzedaży w zakładce terminale płatnicze. DZIAŁA SUPER. 

Pozostało tylko przyjmowanie płatności poprzez tzw. spłatę należności - czyli poprzez przyjęcie pieniędzy na poczet zadłużenia przy pomocy terminala - spłata KP / sposób płatności - karta. Nie wiem gdzie to mogę jeszcze ustawić. w administracji - dokumenty kasowe nie ma opcji terminala - i to jest w miarę oczywiste bo KP to kasa :). Natomiast jeśli klient spłata swoje należności ,,Rozlicz należności''  przy pomocy karty płatniczej to tworzy się tz. CKP (cesja karta płatnicza) i ty chyba już tylko wpisanie kwoty ręcznie na terminalu pozostaje :(. pomysł ? Jeszcze raz dziękuję Panie Kamilu. 

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Terminal Płatniczy Polski ePłatności ICT220 Subiekt GT Kasiarz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...