Skocz do zawartości

Przypisywanie wiadomosci do klienta

Polecane posty

Dzień dobry, 

jestem nowym użytkownikiem sello, mam kłopot z przypisywaniem wiadomości do konkretnej transakcji. Chciałabym aby maile ,,sprzedałeś przedmiot...' , ,,wybrał sposób "'były widoczne w zakładce wiadomości z poziomu KLIENCI i TRANSAKCJE. Sello przypisuje automatycznie tylko wiadomość ,,wysłano paczkę" i ,,pytanie do sprzedającego". Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. 

Sello 1.30.6 

 

(Podepnij zbiorczo nie przynosi żadnych efektów)

Link to postu

U nas pomimo aktualizacji do wersji 1.30.7 problem nadal występuje  - ale nie przy wszystkich transakcjach część wiadomości jest podpinana (niestety nie wyłapałem narazie na czym polega róznica. Dodam, że mail pod sello mamy wydzielony osobny - wiadomości od allegro ze skrzynki podstawowej kontakt@... są filtrowane i kopiowane (na poziomie serwera) do skrzynki: no-response@... pod którą podpięte jest sello. Jest to wierna kopia wiadomości  nawet pole odbiorcy  jest to samo

Edytowane przez Artur Czerwiak
  • Lubię to 1
Link to postu
54 minuty temu, Artur Czerwiak napisał:

U nas pomimo aktualizacji do wersji 1.30.7 problem nadal występuje  - ale nie przy wszystkich transakcjach część wiadomości jest podpinana (niestety nie wyłapałem narazie na czym polega róznica. Dodam, że mail pod sello mamy wydzielony osobny - wiadomości od allegro ze skrzynki podstawowej kontakt@... są filtrowane i kopiowane (na poziomie serwera) do skrzynki: no-response@... pod którą podpięte jest sello. Jest to wierna kopia wiadomości  nawet pole odbiorcy  jest to samo

Zobacz, czy powodem nie jest "plusik" w loginie maila - tego dotyczy ostatnia poprawka no i móimy jak pisałeśo Sello najnowszym oczywiście 1.30.7

 

Potiwerdzam, problem nie podpina ani automatycznie ani ręcznie w opcji "podepnij zbiorczo". Jak jest i innych ?

Link to postu
2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Jakie są maile zapisane w kliencie a jaki jest e-mail we wiadomościach od Allegro w polu Odpowiedz-do. Czy te maile się pokrywają?

Potwierdzam @KAROLINA G jest w polu "odpowiedz do" email o kształcie:

barto$z+r0$a@allegromail.pl

Zaś w samej transkacji Allegro przedstawia mail klienta jako:

barto$z@allegromail.pl

 

Takiego mi Sello cały czas nie podpina do transakcji jedynie do aukcji w opcji "podepnij zbiorczo". Pytanie do Sello Team jak taki mail podpiąć do transakcji metodą "podepnij zbiorczo"? Dodam, że wydaje mi się, iż sam automat podpinania działa przynajmniej coś tam na co dzień podpina, nie wiem na ile skutecznie ale podpina, problem jest tylko z zaległymi aukcjami.

Zrobiłem też test: usunąłem z dzisiaj wsystkie podpięcia i wszystkie mi podpiął do ich transakcji na powrót metodą "podepnij zbiorczo", tak jakby problem był tylko z niewielką częścią maili z jakiegoś nieznanego powodu podpinał tylko do aukcji ...

Edytowane przez HotKey .
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...