Skocz do zawartości
Forum użytkowników
HotKey                                           .

Zbiorcze dodawanie NOTATEK w menu AUKCJE

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Mega razy pomyliłem się w robieniu paczkomatu, jeśli towar to gabaryt B, Sello proponuje z automatu gabaryt A.

Wpadłem na pomysł, aby dodać NOTATKĘ przypominającą mi w towarach gdzie są duże pudełka, aby mi dodawało do transakcji jakiś komentarz typu:

"zrób etykietę na Paczkomat w gabarycie B"

BINGO ! Zadziałało. Sello dodaje mi po zakupie do transakcji komentarz, który sobie czytam przed rozpoczęciem pakowania transakcji.

Tylko mam teraz ok 8000 aukcji w których chciałbym dodać tę notatkę i jak to zrobić ?

Szukałem w zmianach zbiorczych jakiejś opcji pod tytułem "dodaj notatkę z szablonu", niestety nie znalazłem.

I teraz pytanie, czy ktoś jeszcze tu na forum chciałby dodawać zbiorczo notatki do aukcji w menu AUKCJE prośba o wypowiedź pod tym tematem, może pojawi się mozliwość zbiorczego dodawania auckji, a może macie jakieś swoje patenty na masowe dodawanie notatek do aukcji w oknie AUKCJE?

Ew jak widzielibyście masowe dodawanie notatek?

Ja mam pomysł na zwyczajnego MultiSelecta w oknie AUKCJE i dalej zmiany zbiorcze coś na kształt:

image.png.968d238de63470fdb04802af1ea46a42.png

Edytowano przez HotKey .

Jak najbardziej popieram zbiorcze notatki o aukcji. Tylko temat pasowałoby przenieść do nowości i sugestie.

Dnia 7.06.2019 o 08:10, Paweł ole napisał:

Jak najbardziej popieram zbiorcze notatki o aukcji. Tylko temat pasowałoby przenieść do nowości i sugestie.

FAKT, jak to przenieść ?