Skocz do zawartości

Drukowanie faktur

Polecane posty

Dzień dobry. Szukam właśnie nowego programu do fakturowania w mojej firmie. Moją uwagę przykuł Subiekt123 który posiada wszystko czego potrzebuję, a dodatkowo kosztuje dużo mniej niż produkt z którego korzystałem dotychczas. Postanowiłem skorzystać z miesiąca testowego i przy pierwszej próbie wystawienie faktury od razu rozczarowanie, czy naprawdę żeby wydrukować fakturę, najpierw muszę ją pobrać na dysk? Nie ma możliwości wydrukowania faktury zaraz po jej utworzeniu z poziomu aplikacji? 

Link to postu

Rozumiem. To mam jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość żeby wydrukowana faktura była objętościowo większa? Testowałem mikrosubiekta i tam wydrukowana faktura zajmowała prawię całą stronę, tutaj natomiast cały tekst jest mniejszy przez co zostaje sporo wolnej przestrzeni na kartce. I druga sprawa, czy da się powiększyć "ramkę" do podpisu wystawiającego fakturę. Jest ona tak mała że nie mieści mi się w niej pieczątka. 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Też mi się nie podoba wygląd faktury - jest jakaś taka uboga , ramki na pieczątki mogły by być większe , no i to nieszczęsne drukowanie. Mi jeszcze dodatkowo nie podoba się że nie można zmienić w widoku ogólnym faktur wystawionych , adresów klientów jest tylko imię i nazwisko , żeby podejrzeć adres muszę przejść procedurę jak do drukowania - bardzo denerwujące

 

Link to postu
Dnia 12.07.2019 o 18:45, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

Mi jeszcze dodatkowo nie podoba się że nie można zmienić w widoku ogólnym faktur wystawionych , adresów klientów jest tylko imię i nazwisko , żeby podejrzeć adres muszę przejść procedurę jak do drukowania - bardzo denerwujące

Czy możliwość włączenia dodatkowej kolumny w module faktur z adresem klienta byłaby rozwiązaniem tego problemu?

Link to postu
Dnia 15.07.2019 o 05:17, Aleksander Mynarek napisał:

Czy możliwość włączenia dodatkowej kolumny w module faktur z adresem klienta byłaby rozwiązaniem tego problemu?

Tak było by super dlatego że świadczę usługi co miesiąc u tych samych klientów i rozpoznaje ich po adresie a nie po nazwisku i w przypadku niezapłaconej poprzedniej faktury od razu widzę pod jakim adresem jest zaległość, a tak muszę wchodzić w fakturę i zapisywać sobie na kartce kto zalega żeby przypomnieć o płatności przy następnej wizycie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...